Among Us Apk İndir – Kilitler Açık Full Sürüm

Among Us Apk İndir – Kilitler Açık Full Sürüm
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher Innersloth LLC
Yayıncı Innersloth LLC
Tür Aksiyon
Boyut 20mb
Versiyon 2022.4.19
Total installs 100,000,000
Güncelleme Tarihi Nisan 20, 2022
MOD Bilgisi Kilitler Açık
Android Android Aksiyon
3.6 ( 815 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Among Us Apk İndir ortamlar oldukça çeşitlidir ve o ortama özel, deneyimleyerek zaman geçireceğiniz heyecan verici görevler de vardır. Aynı zamanda, Vent Clean adlı yeni bir görev eklendi ve adı, burayı temizlemenin bir yolunu bulmanız gerektiğinde her şeyi söylüyor. Bu konum genellikle oyundaki Sahtekarlarla ilişkilendirilir, bu nedenle dikkatli olmanız gereken ve bu görevin oynanışı etkileyeceğini onaylayabileceğiniz birkaç faktör vardır. Çekici ve hassas oynanışıyla 2020’de çok popüler olan bir oyun Aramızda.

Oyuncular Mürettebat ve Sahtekar tarafına rastgele atanacak ve hedeflerini mutlak bir hassasiyetle tamamlayacak. Aynı zamanda, tüm faktörler gerçek kimliğinizi geliştirebilir, bu nedenle hareketlerinizde dikkatli olun ve gemiden atılmayın. Havalandırmayı temizlemek için bir alana gittiğinizde beklenmedik bir şey olur: Sahtekarın havalandırmayı kapatma isteği mümkün olmayacaktır. Başka bir deyişle, Sahtekar Among Us Apk İndir temizlenen yere gittiğinde buton görünmeyecektir.


Among Us Apk İndir

Havalandırmada bir Sahtekar var ama henüz ayrılmadı ve bir Among Us Apk Mürettebat Arkadaşı havalandırmaya geliyor; gerçekten de içindeki kişi ortaya çıkacak ve düşmanı nasıl ihbar edeceğinizi bileceksiniz. Bu yüzden açıklığa kavuştuğunuzda, güvendiğiniz birçok insanla birlikte gidin. Aramızda oyununun oynanışı basittir ve her oyuncunun işlevini bildiği ve seviyeyi kazanmak için üzerine düşeni en iyi şekilde yapmaya çalıştığı kurt adam oyunundan esinlenmiştir.

Mürettebat arkadaşlarının oyunda topladıkları ipuçlarıyla gemideki tüm Sahtekarları ortadan kaldırması gerekecek. Aynı zamanda Crewmate, Impostor ile aynı sayıya indirilirse, bu oyunda zafer kuşkusuz katillerin lehine olacaktır. Yani bu eğlenceli bir oyun. Bir oyun ekranı oluşturmak istediğinizde birçok faktörle ilgileneceksiniz.

Among Us Apk 

Oyuncuların sayısı, Sahtekarların sayısı, düşmanın uzaya atıldığında kimliğinin ortaya çıkıp çıkmadığı ve becerinin süresi dikkate almanız gereken bazı faktörlerdir. Tam olarak, bu faktörler, genellikle bu oyunun oynanış zorluğunun üstesinden gelmeniz gereken zorluğu belirleyecektir. Oradan, oyuna başlamadan önce, onları düzgün bir şekilde ayarlamak için ev sahibine danışmanız gerekecek.

Uzay geminizi kalkışa hazırlamaya çalışırken 4-15 oyuncu ile çevrimiçi veya yerel WiFi üzerinden oynayın, ancak dikkat edin, biri herkesi öldürmeye kararlı bir sahtekar olacak! Mürettebat arkadaşları, tüm görevleri tamamlayarak veya sahtekarı gemiden keşfedip oy vererek kazanabilir. Sahtekar, kaosa neden olmak için sabotaj kullanabilir, bu da daha kolay öldürmeler ve daha iyi mazeretler sağlar.

Neler yeni ?

Küçük Düzeltme


Hemen indir (20mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.