Asphalt 8: Airborne Apk İndir – Sınırsız Para Sürümü

Asphalt 8: Airborne Apk İndir – Sınırsız Para Sürümü
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher Gameloft SE
Yayıncı Gameloft SE
Tür Yarış
Boyut 18mb
Versiyon 6.2.3b
Total installs 100,000,000
Güncelleme Tarihi Nisan 18, 2022
MOD Bilgisi Sınırsız Para
Android Android Yarış
4.5 ( 830 ratings )
Price: $0
Hemen indir
“0% Gerçek oyun indiriliyor” veya “Kod: 500, Mesaj: Varlık Paketi İndirme Hatası (-13)” hatası alıyorsanız, düzeltmek için lütfen aşağıdaki adımları izleyin.Adım 1: Google Play'den Asphalt 8'i yükleyin. İndirme ilerlemesi yüzde birkaç arttığında iptal edebilirsiniz.Adım 2: MOD sürümünü yükleyin.Adım 3: İndirme normal şekilde çalışacaktır.Gameloft, oyuncuların kanını emmesiyle ünlüdür. Ve bu oyun da listede çünkü arabanızı satın almak ve yükseltmek istiyorsanız, nispeten fazla harcama yapmanız gerekecek. Endişelenme, bu oyunun MOD sürümünü indir ve kullan, her şey çözülecek.sınırsız paraÜcretsiz alışverişSorunları önlemek için çevrimdışı oynayın!
Rate this post

Asphalt 8: Airborne Apk İndir, çeşitli yaratıcı ve unutulmaz pistlerde yarışçıların yoğun durumlarıyla dolu hızlı tempolu bir yarış oyunudur. Ayrıca, 3D grafikleri göz kamaştırıcı ve ayrıntılar açısından zengin olup, insanlara birinci sınıf ve eğlenceli yarışlara daldıklarında en heyecan verici ve ferahlatıcı hissi verir. Oyuncular ayrıca oyundaki özel oyun modları aracılığıyla arkadaşlarına katılabilir ve kendileri için birçok cömert ödül alabilirler.

Yarış türünün özü ve mükemmelliğin zirvesi, sonsuz olasılıklar ve eğlence ile birlikte Asphalt 8: Airborne Apk İndir toplanmıştır. Bir yarış oyununun üstünlüğünü ve harikalığını gösteren, yarış hızı, görsel efektleri, araç özelleştirmesi ve kontrol mekaniği ile ünlüdür. Sadece bu da değil, her etkinlikte veya meydan okumada tanıtılan birçok oyun modu, herkesin tam olarak eğlenmesi için oyunu yeni zirvelere taşıyacak. Her şeyden önce, oyundaki en etkileyici nokta, oyuncuların aşağıdan yukarıya doğru ilerlediği ve ünlü bireyler haline geldiği kariyer sistemini geliştirmektir.


Asphalt 8: Airborne Apk İndir

Bu oyuna katılan herkes profesyonel olabilecek, ancak birçok zorluk veya iş, onların mükemmel ve daha fazlasını yapmalarını gerektirecektir. Ayrıca tüm aktiviteler veya yarış modları gerçek oyunculara karşı olduğu için her yarışın temposu ve eğlencesi umut verici. Oyun ilgi çekici ve hızlı tempolu bir oynanışa sahip olsa da, insanlar sistemin yarış pistlerini ve dahili haritalarını seviyor. Sayısız ayrıntı, yapı ve çok az yarış oyununun oyuncuları tatmin edebileceği sonsuz kreasyonlarla mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır. Bu nedenle, herkesin kazanmak için birçok seçeneği veya ayrı yolları olacaktır, bu da her yarışın herkese getirdiği özlerden biridir.

Gameloft’un Asphalt serisinin bir parçası olan Asphalt 8: Airborne Apk İndir 300’den fazla lisanslı araç, aksiyon dolu yarışlar, 75’ten fazla pist ve hem çevrimiçi hem de çevrimdışı moda sahip. Çok oyunculu ve tek oyunculu modlarda yarışmak mümkün. Bu araba simülasyonu oyunu, tek ve çok oyunculu modlar ve asfaltta drift yapmak için farklı fırsatlar sunuyor. Nevada Çölü’nden Tokyo’ya kadar pek çok manzara ve senaryoyu keşfet. Farklı meydan okumalar, sınırlı süreli etkinlikler ve farklı araçlar seni bekliyor.

Li̇sansli lüks arabalar ve motosi̇kletler

Sürüş, drift ve daha pek çok asfalt testine hazırda bekleyen 300’den fazla yüksek performanslı araba ve motosikletle Asphalt 8’de hızlı bir yarış deneyimi yaşayabilirsin. Lamborghini, Bugatti, Porsche gibi en iyi lisanslı üreticilerin lüks modelleri arasında geniş bir yarış motosikleti yelpazesi de var. Asphalt 8: Airborne İndir
Kendini ifade etmek için yarış otomobilleri ve motosikletlerini kişiselleştirip tasarla. En yüksek kaliteye sahip A sınıfı araçları toplayıp yeni dünya ve senaryoları keşfederken drifte doy.

Asphalt 8: Airborne İle uçuşa geç

Rampalardan fırla, araban veya motosikletinle simülasyonda yer çekimini hiçe say, fizik kurallarını zorla.
Taklalar atarak ve havada 360 derece dönerek yaptığın akrobasilerle rakiplerinle kapışabilir ya da yapay zekaya karşı veya tek oyunculu modda oynayabilirsin. Rekabet ederken azami hıza ulaşmak ve bitiş çizgisine giden en hızlı rotayı bulmak için araba veya motosiklet ile havada akrobasiler yap. Asphalt 8: Airborne Apk 
Kişiselleştirme seçenekleri kullanılarak ekran simgeleri ve kontrolleri kişiselleştirilip her oyuncu için en iyi oyun tarzı seçilebilir.

Hizli yarişçilar İçİn sinirsiz oyun İçeri̇ğİ

Sık sık güncellenen ekstra içeriklerle eksiksiz bir Asphalt 8 deneyimi yaşa. Araba ve motosiklet sürücüleri için pek çok meydan okumayla Kariyer modunda farklı sezonlar ve canlı etkinliklerde oyna.
Asfalt yarışına yepyeni bir soluk getiren Kapı Drifti ve Salgın modlarına göz at. Sınırlı Süreli Kupalarda, oyuna en son gelen hızlı arabalara erken erişim de dahil pek çok muhteşem ödül kazan!

Çok oyunculu ve tekli̇ yariş deneyi̇mi̇

Sezon ve Liglerde eş zamanlı çok oyunculu aksiyona hazır ol. Puan kazanıp sınırlı süreli Yarış Sezonlarında ödüllerin kilidini açmak için diğer oyunculara karşı en iyi şekilde rekabet et.
_____________________________________________
Bizi sosyal medyada takip etmeyi unutma:
Discord: https://gmlft.co/A8-dscrd
Facebook: https://gmlft.co/A8-Facebook
Twitter: https://gmlft.co/A8-Twitter
Instagram: https://gmlft.co/A8-Instagram
YouTube: https://gmlft.co/A8-YouTube

Resmi web sitemizi ziyaret et: http://gmlft.co/website_TR
Yeni blogumuza göz at: http://gmlft.co/central

Gizlilik Politikası: https://www.gameloft.com/tr/privacy-notice/
Kullanım Şartları: http://www.gameloft.com/tr/conditions-of-use
Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi: http://www.gameloft.com/tr/eula

Neler yeni ?

Yeni güncelleme topluluğumuzdan esinlenen bazı değişikliklerle birlikte hızla geliyor:

· Oyun Menüsü Güncellendi:
Oyun Menüsünü güncelleyerek oyuncularımıza en yeni özelliklerin bulunduğu daha iyi ve daha akıcı bir deneyim sunuyoruz! Artık tüm modlar ortada!


Hemen indir (18mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Daha fazlaGameloft SE

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.