Auto Hero Apk İndir – Güncel Sürüm

Auto Hero Apk İndir – Güncel Sürüm
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher Angles Game Studio
Yayıncı Angles Game Studio
Tür Arcade
Boyut 16mb
Versiyon 1.0.31.71.05
Total installs 1,000,000
Güncelleme Tarihi Nisan 16, 2022
Android Android Arcade
4.0 ( 229 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Auto Hero Apk İndir oyunu basit ama çekici bir atış oyunudur. Romantik bir batılı kovboy değil, şimdi kaslı kasları ve ellerinde güçlü silahlar olan bir kuvvet nişancısına dönüşeceksin. Araziden araziye giderken, göründüğünüz sürece tüm canavarlar korkmuş olmalı. Gücünü göster, ardından arkanda duran patronları alt et ve tüm oyunun kilidini aç. Güncellenmiş sürüm, Cadılar Bayramı’nı sayısız özel etkinlikle karşılıyor.

Savaşlara ve görevlere katılın, ardından birçok etkinlik şekeri toplayın, belirli bir dönüşe katılın ve çekici hediyeleri bekleyin. Bu sürüm aynı zamanda güçlü silahı olan yeni bir süper kahramanı da memnuniyetle karşılıyor – Elinde Agony. Ayrıca yayıncı, yalnızca tatillerde piyasaya sürülen beş yeni silah görünümü ve üç benzersiz karakter kostümü ile sizi güncelledi. Auto Hero Apk İndir


Auto Hero Apk İndir

Auto Hero Apk oynamak için pek çok yeni yolu yok, ancak bu oyun saldırı ruhuna sahip birçok oyuncu için hala güvenilir bir seçim. Bu oyunda işiniz sürekli hareket etmek; düşmanın saldırısını önler ve mermileri boşaltmak için doğru açıyı bulur. Silah sürekli ateşlenecek, bu yüzden sadece doğru hareket etmenin bir yolunu bulma konusunda endişelenmeniz gerekiyor. Düşmanı yenin ve çok fazla altın, ödül ve yeni cephane modeli düşecek.

Onları hızlıca alın ve savaş sırasında esnek bir şekilde kullanmak için envantere koyun. Doğru cephaneyi seçmek, çok sayıda düşman birliğini bir saniyede düşürmenize yardımcı olur; oyunculara aşırı zevk ve heyecan hissi verir. Her turun sonunda süper canavarlar sizi bekliyor. Korkunç bir saldırma yetenekleri var, bu yüzden onları yenmek için gerçekten yetenekli olmanız gerekiyor.

Atış oyununun hayranısın, ağır silahlarla ateşli silah savaşlarını sev, bu oyun tam sana göre.

Auto Hero, oynanışı otomatik atışla birleştiren bir yandan kaydırmalı ve 2D platformlu savaş atış oyunudur, oyuncuların yalnızca karakterin hareketinde gezinmesi yeterlidir, ateşleme tamamen otomatiktir, canavarların artık saklanacak bir yeri olmayacak.

Bu yan kaydırma oyununa katılarak, güçlü bir ateşli silaha sahip kaslı bir komando silahlı adamlar, bir süper kahramana yükselmek için zorlu görevlere sahip kötü canavarlar olarak oynayacaksınız. Her meydan okumadan sonra canavarlar daha da güçlenecek, kahramanımız seviye atlayamazsa insanlık için büyük bir tehlike olacaktır. Auto Hero Apk İndir

OTOMATİK KAHRAMAN EN İYİ ÖZELLİKLER
+ İnternet olmadan silah ateşi oyunlarını çevrimdışı oynamak, oynaması kolay 2D platform savaşı
+ Otomatik atış oyununun kontrolü kolaydır, oyuncuların düşmandan mermileri atlatmak için hareket etmek için silahlıları kontrol etmeleri yeterlidir
+ Tüm askerlerin cesaretini test etmek için 150 zorlu savaş görevi
+ Yüzlerce farklı türde canavarla savaşın, bu meydan okumayı kabul etmeye cesaretin var mı?
+ muazzam yıkıcı güce sahip 140 çeşit silah

NASIL OYNANIR:
+ Hareket kontrolü, süper askerinizin düşmanlardan gelen saldırıları atlatmasına yardımcı olur
+ Düşmanınız her düştüğünde, kahraman madeni para ve mücevher alacak, bu, asker gücünüzü yükseltmek için etkili bir araçtır
+ Süper savaşçı yapboz parçalarını toplayın, yeni kahramanlar yavaş yavaş ortaya çıkacak
+ Dünyayı kurtarmak için görevin tüm yıldızlarını toplayın

Daha fazla beklemeyin, Auto Hero’ya katılın ve en şaşırtıcı çevrimdışı oyunlardan biri olan 2D otomatik silah atışının keyfini çıkarın.

https://www.facebook.com/AutoHeroPlatformer

Neler yeni ?

Yeni güncelleme içerikleri:- Yeni dünya: Donanma gezegeni- Yeni kahraman, 2 yeni silah- Çeşitli hatalar düzeltildiZevk almak!


Hemen indir (16mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.