Benime

Benime
Uygulama Adı Benime Benime is the most famous version in the Benime series of publisher Benzveen
Yayıncı Benzveen
Tür Sanat ve Tasarım
Boyut 24.34 MB
Versiyon 6.9.4
Total installs 1,000,000
Güncelleme Tarihi Mart 29, 2022
MOD Bilgisi Filigran Yok
Android Android Sanat ve Tasarım
3.9 ( 880 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Benime Apk İndir Canlı ve cazibeli görsel videolar meydana getirmeye ihtiyacınız varsa, bu sizin için harika bir uygulamadır. Oluşturmanız ihtiyaç duyulan görüntüleri yada videoları seçin, arkasından videoyu MP4 olarak dışa aktarın. Sadece birkaç saniye bekleyin, son aşama harika kalitede, canlı sese ve basit dinlemeye haiz bir video alacaksınız. Benime apk gelen kullanıcılar, ayrıntılı ve duyarlı bir seviye ve tertip ile çağdaş bir arayüze haiz olma ve keyfini çıkarma fırsatı bulacaklar.

Her videodaki sahneler de en iyi video ürünlerine fanatik olmak için oldukca realist ve keskin. Ayrıca, tercihlerinize nazaran kendi yaratıcı ve keyifli video içeriğinizi oluşturmakta da özgürsünüz. Herkesin zekası farklıdır, bu nedenle en sevdikleri videoyu özgürce tertip ve kesme hakkına sahiptir. Benime, videolarınız için fon müziği yapmak için en sevdiğiniz şarkıları seçmenize izin verecek. Sadece bu değil, sesinizi de bu videolara en rahat ve en süratli biçimde ekleyebilirsiniz.


Benime Apk İndir

Daha fazla arka plan müziği varsa, bir video şüphesiz kullananların daha çok ilgilenmesini elde eden birçok izlenim yaratacaktır. Ayrıca tamamlamak suretiyle olduğunuz videoları da kolaylıkla önizleyebilirsiniz. Oradan, eksiklikleri ortaya çıkarabilecek ve bu tarz şeyleri daha basit düzeltip düzeltebileceksiniz. Kullanıcılar, Benime Apk İndir kullanırken metni kendi tercihlerine nazaran özgürce kişiselleştirme hakkına sahiptir.

Ayrıca, görüntüyü en dengeli ve güzel olacak biçimde yine boyutlandırabilir ve düzenleyebilirsiniz. Sadece bu değil, videodaki her görüntünün her rengini orijinalinden daha güzel olacak biçimde ayarlamanıza da izin verilir. Her görüntünün parlaklığını, doygunluğunu ve keskinliğini en bariz biçimde ayarlayın ve geri çekin. Oradan en keyifli ve kısa videoların çıktısını alabilirsiniz.

Benime Apk

Kullanıcılar bir video oluştururken kıymetli zamandan tutum edecek ve çabalarını azaltacaktır. Birkaç rahat adım gerçekleştirmeniz gerekiyor ve hususi videonuzu oluşturabilirsiniz. Hayatta her vakit birçok unutulmaz anıyı saklamak ve kaydetmek istersiniz. Anılarınızı en harika ve anlamlı biçimde anlatan videolar meydana getirmeye çalışın. O zamandan beri Benime İndir video çekmenin önemini anladınız. Kendiniz için kısa filmler yada benzersiz videolar kurmak için en faydalı biçimde uygulayın.

Benime Apk İndir, video meydana getirmeye müsait içerikleri özgürce seçmenizi sağlar. Çok fazla yatırım yapmadan en ustalaşmış ürün tanıtım videolarını oluşturabilirsiniz. Kendiniz için en oldukca beğendiğiniz video oluşturma içeriğini seçin. Ardından, tam sürümü kurmak için birden fazla videoyu kaydetmeyi ve birleştirmeyi deneyin. Uygulamanın haiz olduğu özellikler ile size en düşünceli biçimde yardımcı olacak ve hizmet edecek, yaratıcılığınızı geliştirmeniz için size birçok fırsat sunacaktır.

Bir dakika içinde pazarlama ve sunum videoları oluşturun
1. Yerleşik varlıkları kullanarak bir beyaz tahta animasyonu oluşturun.
2. Videoya müzik ve ses ekleyin.
3. Videoyu MP4 (1080p) olarak dışa aktarın ve başkalarıyla paylaşın.

Yeni eklemeler:
1. Metinden konuşmaya
2. Nesneye farklı hareket slayt animasyonu.
3. Tahta backgrounbackgroundd için özel görüntü ve renk

Ana Özellikler:
1. Modern kullanıcı arayüzü ve basit tasarım.
2. Dahili video varlıkları.
3. Arka plan müziği ve seslendirme ekleyin.
4. Farklı eller seçin.
5. Yerel depolamadan özel SVG, animasyon ve görüntüleri içe aktarabilirsiniz.
6. Animasyonlu GIF resimlerini destekleyin.
7. Anında önizleme özelliği.
8. Çevrimdışı video oluşturma desteği, 1080 piksele kadar
9. Metin stilini, boyutunu, rengini ve hizalamasını özelleştirin.
10. Sayfaya arka plan rengi ve resmi uygulayın.
11. Herhangi bir sınırlama olmaksızın istediğiniz sayıda video oluşturabilirsiniz.

Neler yeni ?

1. Kilitlenme sorunu düzeltildi.2. Video oluşturmayı iyileştirdi


Hemen indir ( 24.34 MB)

Artık indirmeye hazırsınız Benime ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.