Chapters: İnteraktif Hikayeler

Chapters: İnteraktif Hikayeler
Uygulama Adı Chapters: İnteraktif Hikayeler Chapters: İnteraktif Hikayeler is the most famous version in the Chapters: İnteraktif Hikayeler series of publisher Crazy Maple Studio Dev
Yayıncı Crazy Maple Studio Dev
Tür Genel
Boyut 18
Versiyon 6.3.2
Total installs 10,000,000
Güncelleme Tarihi Mart 18, 2022
MOD Bilgisi Sınırsız Elmas Ve Bilet
Android Android Genel
4.1 ( 901 ratings )
Price: $0
Hemen indir
• Mod Menü• Tüm Kartların Kilidi AçıkNot: Android 6.0 ve üzeri sürümlerde, Ayarlar >> Uygulamalar >> Oyun Adı >> İzinler | Diğer uygulamalar üzerinde görüntüleyin.
5/5 - (1 vote)

Chapters Mod Apk İndir, görmezden gelemeyeceğiniz değişik türlerde birçok hikayeye sahiptir. Bazıları oyuncular tarafınca yüksek puan aldı ve onları okuyan herhangi bir oyuncuyu doygunluk edebilir. Aynı zamanda, oldukca muhtelif türlerle, her hikayenin dünyasını kendi yolunuzla keşfedebilirsiniz ve elbet her vakit yeniden yeniden düşünmeniz ihtiyaç duyulan seçenekler olacaktır. Chapters Mod Apk İndir deneyimlediğinizde, aralarından seçim yapabileceğiniz değişik temalara haiz bir hikayeler yaşamına gireceksiniz. Onu keşfetmek ve gözlerinizin önünde beliren alakalı sorunları halletmek için vakit ayıracaksınız.

Dolayısıyla bu, herhangi bir oyuncunun kolayca erişebileceği bir deneyimdir, bu sebeple hikayenin mevzusu devamlı önlerinde belirecektir ve onların işi, okumaya ve zevk almaya çalışmaktır. Chapters Apk İndir, herhangi bir hikayeyi kura çekmek için değişik hikayelerin bir koleksiyonudur. Spesifik olarak, seçiminizi yapmadan ilkin öykü ile alakalı birtakım detayları öğreneceksiniz ve bu hikayeler, aralarından seçim yapabileceğiniz değişik türlerde. Gerçek dünyada birtakım hikayeler bulabilir yada doğaüstü varlıklarla karşı karşıya gelebilir ve alakalı dünyada kendi hikayenizi geliştirmeye çalışabilirsiniz.

Chapters Mod Apk İndir
Chapters Mod Apk İndir

Chapters Mod Apk İndir

“Her hikayede kendi yolunu seçmene izin veren interaktif hikaye oyunu Chapters ile kendi hikayeni belirle. Romantizmden gerilime kadar uzanan bir aralığın içerisinde, mevcut ruh haline uyabilecek ve eğlenceli interaktif hikayelerin sayfalarında gez!

Romantizm, fantezi, bilim kurgu, genç-yetişkin, komedi ve drama gibi serilerden oluşan son derece kaliteli koleksiyonumuz içerisinden kendi hikayeni seç! Chapters Mod Apk İndir, en iyi yazarlarımızın, oynarken elinden düşüremeyeceğin kurgularıyla, kendi hikayeni seçtiğin oyunların benzersiz stillerini bir araya getiriyor!

Her hikayede seçimleri SEN yapıyorsun. Aşık olmak, sırları keşfetmek veya derin gizemleri çözmek gibi hayata dair zor seçimlere kendin karar ver! Seçimlerini akıllıca yap; unutma, her son farklı olacaktır!

Chapters İndir Oyunu Özellikleri:

– Hikayeni seç! Bu hikayenin içerisine dal ve sonucu etkileyen seçimlerini yapmaya başla!
– Maceraların, kişiliğini yansıtacak şekilde adını ve stilini seçmenle başlayacaktır.
– Tüm hikayeler, doğrudan yazarın ürettiği bilgilere dayanarak önüne gelecektir!

Hikayenin seyrini yine SENİN belirlediğin oyunlardan oluşan özel koleksiyonumuz şunları içeriyor:

Milyarder Erkekler Kulübü serisi içinden bir En Çok Satan Kitap: GÜZEL VE MİLYARDER

– Şikago’nun en hızlı büyüyen şirketindeki görüşmeniz milyarder CEO’nun bebekleri tarafından rayından çıkarıldığında, sana dadıları olarak çalışma fırsatı sunuluyor. Garsonluk dışında her şeyi yapmaya hazırsın, bu teklifi kabul ediyorsun ve onun o harika çatı katı dairesine taşınıyorsun.

ABD’de bugün de En Çok Satanlar arasında olan bir ROMANS – PENTHOUSE PRENSİ

-Bekar bir anne olarak işin ve çocuğun arasındaki dengeyi bulmak yeterince zor, ancak müdürün seni kovdurmaya çalışırken durumun daha da kötüye gidebilir! İşini kurtarmak için şirketin buz gibi bir karaktere sahip olan CEO’sunu senden taraf olmaya ikna etmelisin. Zor bir durumdasın, ancak buz gibi soğuk karakterli CEO Camden James’in, seni bu zor durumdan kurtarabilecek bir anlaşma önerisi var.

– Korkunç derecede zeki ve gerçek bir günah kadar yakışıklı olan Camden James, istediğini elde etmeye alışkın bir adam ve şimdi istediği şey ise, içerisinde bulunduğu sinir bozucu bekarlık statüsünden kurtulmak! Bu Penthouse Prensi’nin bir prensese ihtiyacı var. Bu prenses sen olacak mısın?

Unutulmaz bir Romans: PATRON

Chase Parker, yaramaz bir tarafı olan herşeyi kendi başarmış bir milyarder. Aynı zamanda da, senin yeni patronun! Aranızdaki herhangi bir kıvılcımlanma kesinlikle yasak. Peki bu patronla seksi bir bahse girerseniz, sizce, ikinizin arasında diğerini baştan çıkaran ilk kim olacaktır?

Paranormal Vampir: HAYALLER PRENSİ

Küçük kuzenin kaybolduğunda, muhteşem ve süper çekici Nicholas Gale’den başka başvuracak kimsen kalmaz. Ancak Nicholas göründüğü gibi değildir. Bir kadının rüyalarına girme ve gecelerini anlatılmaz bir coşkuyla doldurma yeteneğine sahip güçlü bir varlık… Ve o da seni seçer.

Ve eğlenceli seçeneklerle daha pek çok interaktif hikaye oyunu!
Haftalık güncellemeleri takip et, Şimdi Oyna!

Chapters Mod Apk İndir, kendi maceralarını seçerken benzersiz ve eğlenceli bir hava getiriyor. Tutkulu bir drama, komedi, fantezi, bilimkurgu, genç-yetişkin, romantizm okuyucusu da olsan, oyuncu da olsan, bu interaktif hikaye oyununda seçimler yapmayı seveceksin!

Önemli seçimleri yapabileceğin unutulmaz hikayeleri keşfetmek için bugün Chapters oyununu indir.

Chapters: İnteraktif Hikayeler’in internet bağlantısı gerektiren çevrimiçi bir oyun olduğunu da lütfen unutma.

CHAPTERS’ı takip edin:
facebook.com/ChaptersInteractiveStories
instagram.com/chapters_interactivestories
twitter.com/chaptersgame”

Neler yeni ?

EN ÇOK SATAN ROMANTİZM, DRAMA VE FANTEZİ'den Pazartesi, Perşembe ve Cumartesi günleri Yeni Hikayeler ve Haftalık güncellemeler!


Hemen indir (18)

Artık indirmeye hazırsınız Chapters: İnteraktif Hikayeler ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
5/5 - (1 vote)

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.