Daily Random Facts

Daily Random Facts
Uygulama Adı Daily Random Facts Daily Random Facts is the most famous version in the Daily Random Facts series of publisher Monkey Taps LLC
Yayıncı Monkey Taps LLC
Tür Kitaplar ve Referans
Boyut 103.63 MB
Versiyon 3.9.1
Total installs 100,000
Güncelleme Tarihi Mart 30, 2022
MOD Bilgisi Premium
Android Android Kitaplar ve Referans
4.3 ( 538 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Daily Random Facts Apk İndir Siz keşfetmek dilediğiniz sürece size mikrodan makroya malumat aktarmaya hazırız. Daily Random Facts Apk geldiğinizde, kullanıcılar haiz olduğumuz mucizevi malumat miktarına şaşıracaklar. Artık her şey kontrolünüz altında. Sadece bu değil, bu tatbik da bilgiyi kategorilere gore organize ediyor. Bu, keşfedilecek mevzuları seçmenizi kolaylaştıracaktır. İnsan vücudunun gerçeğiyle alakalı bilgiler yada hatta ipuçları olabilir.

Bu tatbik her şeyi fetheder. Standart sürümün yanı sıra size yükseltilmiş bir sürüm olan Facts Premium’u da sunuyoruz. Öncelikle tatbik sizi rahatsız eden bütün spam reklamları siler. Sadece bu değil, sevdiğiniz etkinlikler için de burası sizin için ayrı bir bölüm oluşturuyor, böylece onları kolayca kaydedebilirsiniz. Ayrıca, görüntülenen makale tipi ve makale tipi rengi de müddetsiz olarak serbestçe özelleştirilebilir.

Daily Random Facts

Süper parlak zeka bir zihne haiz bir şahıs olmak istiyorsanız, o vakit Daily Random Facts İndir hayalinizi gerçekleştirmeniz için bir sıçrama tahtasıdır. Bu dünya size müddetsiz malumat getirecek. Her gün, her saat gerçekleşen olaylarla, dilediğiniz vakit, dilediğiniz yerde öğrenebilirsiniz. Herkesin haiz olamayacağı çok büyük oranda malumat ile en kabul edilen kalabalığın üyesi olacaksınız. Heyecan verici malumat içeriğini ayrı kategoriler halinde düzenliyoruz.

Bu sayede kullanıcılar dipsiz bir yerde kaybolurken kafalarının karışmamasını daha rahat seçebilirler. Her gün, beyninizin daha çok kırışık eklemesine destek olacak daha çok malumat edinmek için coşku verici bir mevzu seçebilirsiniz. İnsanların fizyolojik ve zihinsel olarak en içteki gerçekleri olabilir. Ayrıca, iyi ve fena günlerin tarihini yakalayabilmekten daha iyi ne olabilir ki.

Kedilerin kuyruk uzunluğunun 7 katına kadar sıçrayabileceğini biliyor muydunuz? Yoksa Hawaii alfabesinin 12 harfi var mı? Günlük Rastgele Gerçekler ile herhangi bir süre için kendinizi veya başkalarını eğlendirmek mümkün olacak.

Daily Random Facts Apk İndir ile bilgi ufkunuzu genişletin. Bu uygulama sizin veya komşu komşunuzun daha önce bilmediği yüzlerce gerçek içeriyor. Günlük Daily Random Facts, arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşmanız için en iyi eğlenceli ve ilginç gerçek arşivlerden birine sahiptir.

Herkesin süper zeki olduğunu düşünmesini ister misin? Başkalarını eşsiz gerçekler bilginizle şaşırtın ve kalabalığın arasından sıyrılın. Ya da her gün yeni bir şeyler öğrenmeye çalışın. Daily Random Facts apk ile çok eğleneceksiniz, o yüzden bugün ücretsiz deneyin!

Şunlar gibi kategorilere göre sıralanmış binlerce gerçek ve ilginç içeriği keşfedin:
– İnsan vücudu gerçekleri
– Tarih tarihleri
– Hayvanlar hakkında gerçekler
– Hayat kesmek
– Çocuklar için gerçekler
– Sporla ilgili gerçekler
– Trivia soruları ve cevapları
– Bilim gerçekleri
– Bilmeceler
… Ve daha fazlası!

Ve şimdi Facts Premium ile yapabilecekleriniz:
+ Reklamları Kaldır
+ Yazı Tipi ve Renkleri Değiştir
+ Kategoriler’de küratörlüğünü yapılan gerçeklere göz atın

Neler yeni ?

- Yenilenmiş bir Tema Düzenleyici: Tema düzenleyiciyi sıfırdan yeniden tasarladık, böylece kendi temanızı düzenlemek artık hiç olmadığı kadar kolay ve eğlenceli! Keyfini çıkarın ve ne düşündüğünüzü bize bildirin.- Hataları düzeltmek ve performansı artırmak.Uygulamayı sevdiniz mi? İncelemelerde bize bildirin! Hepsini okuyoruz.


Hemen indir ( 103.63 MB)

Artık indirmeye hazırsınız Daily Random Facts ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.