Dead Trigger 2 Apk İndir – Sınırsız Para Ve Altın

Dead Trigger 2 Apk İndir – Sınırsız Para Ve Altın
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher MADFINGER Games
Yayıncı MADFINGER Games
Tür Aksiyon
Boyut 9mb
Versiyon 1.8.15
Total installs 50,000,000
Güncelleme Tarihi Mayıs 9, 2022
MOD Bilgisi Sınırsız Para Ve Elmas
Android Android Aksiyon
4.4 ( 251 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Sınırsız cephaneBüyük para ödülü
Rate this post

Dead Trigger 2 Apk İndir İnsanlarda mutasyon yaratan letal bir virüs dünya genelinde yayılıyor ve ölü zombi sürüleri oluşturarak türümüzü tehdit ediyor. Bu veba sonrası hayatta kalma şansına sahip olanlar Küresel Direniş’e katıldılar ve askerler için amaç sahip oldukları her şeyi kullanarak bu durdurulamaz ölümlü enfeksiyon ile adeta kavga etmek ve zombi istila Dead Trigger 2 apk sürülerine karşı koymak. Her an başlayabilecek saldırı için strateji geliştir ve hazırlıklı ol: Heyecan verici zombi istila shooter oyununda harekete geçip zombi vahiy döneminde kavga etmek için zaman geldi!

Keskin nişancı ve tabanca gibi silah türlerini barındıran cephanelik içerisinden seçimini yap, kendine bir hedef belirle ve dünyayı tehdit eden ölü kötülük istila sürülerine karşı ateş etmek için harekete geç! Hikaye, Küresel Misyon ve Yan Görevler ile zombiler karşısında çeşitli operasyonlara katıl. Dead Trigger 2 apk, 100 Milyon İndirmeyi senin için ücretsiz hediyeler ve tekliflerle kutluyor!


Dead Trigger 2 Apk İndir

SÜREKLİ GÜNCELLENEN BOLCA İÇERİK. GELİŞEN SHOOTER HİKAYELERİ.

• 10 farklı bölgede zombiler ile aksiyon FPS modunda hayatta kalma için dövüş, 33 farklı savaş alanı için strateji geliştir. Hedef seçip zombi sürülerine ateş etmek ve onları öldürmek daha önce hiç bu kadar aksiyon dolu olmadı! Dead Trigger 2 apk
• 50 çeşit silahlar strateji ile kullanımına hazır, keskin nişancı yeteneklerini geliştir ve ölü zombiler kafalarına tek bir mermi ile yok olsun!
• Solo Kampanya, Küresel Misyon ve Yan Görevler de dahil olmak üzere 600’den fazla senaryo ile shooter aksiyon seni bekliyor. FPS keskin nişancı başarılarını ölüm karşısında verilen bu hayatta kalma mücadelesinde galip gel! Dead Trigger 2 apk
• Vahiy savaş alanı içerisinde FPS ölü zombi ordularına karşı kavga etmek ve hayatta kalma ile en iyi askeri takım strateji ve taktik çeşitlerini öğren!

AĞIZ SULANDIRAN SAVAŞ ALANI GRAFİKLERİ

Farklı bölgeleri keşfetmenin ve hayatta kalmak adına etrafa korku saçan zombi düşmanlara keskin nişancı shooter olarak çeşitli silahlar ile ateş etme zamanı geldi. Zombiler ile bu katliamı durdurmak acil önem taşıyor: Aksiyon veba saldırı strateji planını yap, zombi istila sürüleri ile saldırı dövüş ve bir kahraman ol! Dead Trigger 2 apk

HAYRAN BIRAKAN FPS STRATEJİ OYNANIŞI

• Acımasız zombi rakipler – Başa çıkması kolay zombiler zayıf bir hedef gibi gelebilir ancak salgın savaş içerisinde bu ürpertici ölü canavarlar için bir atış yeterli olmayacak. Dead Trigger 2 apk
• Keskin nişancı FPS için muhteşem silahlar! Aksiyon dolu shooter oyununda senin için misyon ateş etmek, kavga etmek, zombiler ile başa çıkmak, onları öldürmek ve bu vahiy dönemini atlatmak!
• Zombi shooter hikayeleri – Küresel Direniş’e katıl ve dünya genelinde oynanıştan haberdar ol, her çatışmanın sonucu kaderini etkileyebilir. Olabildiğince uzun süre hayatta kal!

TONLARCA ÖZELLİK

• Ödüllü Turnuva – Keskin nişancı shooter ateş alanında aksiyon için hazır ol! Dünya genelinden oyuncularla arena içinde savaş!
• Dokunmalı kontrol sistemi, FPS hayatta kalma oyuncuları için gelişmiş bir sanal joystick veya konsol oynanışı arasında seçim yap.
• Kişisel sığınağını keşfet ve saldırı Silah Ustası, Bilim Adamı, Kaçakçı ve Mühendis ile tanış. Tabanca başta olmak üzere sen savaş için inanılmaz silahlar ve çeşitli araç gereçleri açarken onlar saldırı durumunda zombi istila sürüsü karşısında sana yardımcı olacak.

Bu FPS shooter oyununda hayatta kalma mücadelesi vermek ve yürüyen kiralık katil ordusuyla kavga etmek için hazır mısın ölümlü? Kritik seviyelere ulaşan bir salgın var. Zombi öldürme macerana şimdi başla!

Facebook: facebook.com/deadtrigger
Twitter: twitter.com/madfingergames
YouTube: youtube.com/madfingergames
Twitch: twitch.tv/madfingergames
Destek: madfingergames.com/support

As the authors of Dead Trigger, Unkilled, Shadowgun Legends and Shadowgun War Games, successful first-person action shooters downloaded by millions of players across the globe, we bring you this ultimate free-to-play zombie shooting game!

Neler yeni ?

Harika haberlerimiz var! Pek çok iyileştirmeye ve hata düzeltmesine sahip yeni 1.8.14 güncellememizi yayınladık.Güncelleme hakındaki fikirlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.MADFINGER Ekibiniz


Hemen indir (9mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Daha fazlaMADFINGER Games

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.