Dream Hospital

Dream Hospital
Uygulama Adı Dream Hospital Dream Hospital is the most famous version in the Dream Hospital series of publisher Yboga doo
Yayıncı Yboga doo
Tür Simulation
Boyut 113.88 MBmb
Versiyon 2.2.20
Güncelleme Tarihi -
MOD Bilgisi sınırsız para
Android Android Simulation
4,4 ( 426 ratings )
Price: $0
Hemen indir
  • sınırsız para

Rate this post

Şehrin çok uzmanlıklı hastane ve tıp merkezinin yönetim kuruluna girin ve bir hastane kralı olun! Bu hastane simülatörünün yeni sağlık yöneticisine hoş geldiniz demek istiyoruz: SİZ! Hastane personelimizi planlayın, yönetin ve koordine edin ve kendinizi bu kliniğin profesyonel bir yöneticisi ve yıldız doktoruna dönüştürün!
Hastane kapılarımız her zaman açık. Zaman ne olursa olsun, herhangi bir sağlık hizmetinin acil servisi, her şeye hazırlıklı olmak için kliniğe ihtiyaç duyar – bu gerçek bir hastane simülasyon oyunu! En iyi sağlık personelini işe alarak ve sağlık departmanlarının finansmanını yöneterek en iyi yönetici olun. Hastane hizmetinizin kalitesini garanti altına almak için hayat kurtaran bakım sağlayın, karmaşık tıbbi ekipmana yatırım yapın, tedaviler üretin ve iş sorunlarını ve sağlık uyumlarını yönetin. Bu gerçek bir tıbbi yönetim simülasyonudur – kararlarınız tüm sağlık sistemini etkileyecek!


Dream Hospital şunları yapmanızı sağlar:

Gerçek tedavi, teşhis ve acil servis odaları inşa edin
İlaç araştırmaları, yeni ilaç tedavileri ve operasyon teknolojileri
Hastanenizi dekore edin, çeşitli mobilyalar, aksesuarlar ve boyalar arasından seçim yapın ve kliniğinizi güzelleştirin
En iyi doktor ve sağlık oyunlarında olduğu gibi hastalıkları ve yaralanmaları tedavi etmek için çeşitli tedaviler ve ilaçlar üretin
Stratejinizi planlayarak ve hasta hastalarınızı en iyi personel ve tıbbi ekipmanla iyileştirerek iyi bir itibar kazanın
Ameliyathanede her hastalığı ve yaralanmayı iyileştirin veya diğer tedavileri uygulayın
Diğer şehir hastaneleriyle yarışın, çok oyunculu etkinliklere katılın ve en iyi klinik olarak harika ödüller kazanın
Daha fazla insanı iyileştirmek için ambulans filonuzu gönderin. VIP hastalar için helikopter bile kullanabilirsiniz!
EN İYİ ÜCRETSİZ HASTANE SİMÜLASYON OYUNUNDA EN İYİ HASTANE MÜDÜRÜ OLUN
Tıbbi bakım odaları inşa edin. Sağlık personeli kiralayın, hastanenizde hangi doktor ve hemşirelerin çalışacağını dikkatlice seçin, böylece hasta hastalara en iyi tedaviyi ve ilacı sağlayabilirsiniz. Hastanenize bakmak ve tesisi temiz tutmak için tamircileri yönetin. Zor kararlar verin, tedavi seçeneklerini seçin, tedaviler üretin.
HASTANE TEMALI YÖNETİM OYUNU
Sağlık merkezinizi büyütmek ve şimdiye kadarki en iyi hastane yapmak için bir strateji ile tasarlayın! Kendinizi gerçek bir yöneticinin yerine koyun. Doktor oyunu oynamadığınızı düşünün, gerçek bir hastane personeli ve yönetim sorunları yönetiyorsunuz. Ağrı çeken hastaları etkili bir şekilde iyileştirmek için en iyi tıbbi personeli işe alın, ilaçlar üretin ve en iyi tıbbi ekipmanı edinin. Hastaları bakteriyel ve virüs enfeksiyonlarından tedavi edin, yaralanmaları, şiddetli ateşi iyileştirin ve hatta yeni kalp ilaçları araştırın. Hastanenizi farklı boyalar, mobilyalar ve dekorasyonlarla özelleştirin!
HASTALARINIZI İYİLEŞTİRİN, BAKIN VE MUTLU TUTUN
Hasta insanlara eksiksiz bir tıbbi sağlık tesisi sağlamak için sağlık merkezinizde gelişmiş tıbbi araçlar, röntgen ekipmanı ve acil servis odaları oluşturun. En iyi sağlık personelini seçin – kliniğinizde sadece en iyi doktorlar ve hemşireler çalışır. Hastalarınıza maksimum konfor ve kusursuz hizmet sunun.
Acil durumlar için ambulansınızı gönderin, özel hastalarınızı hastanenize getirin. Teşhis testlerini yapın, uzman doktorun karmaşık işlemleri yapmasına izin verin ve hemşire hastanın hastalığını hap ve ilaçlarla iyileştirin. İlgilenmek ve iyileştirmek en önemli şeylerdir!
Hastane temalı bu iş simülasyonu yönetim oyunu, şehrinizdeki diğer oyuncularla rekabet etmenizi sağlar. Bu hastane inşa etme simülasyonunda en iyisi olun! Stratejinizi planlayın ve şehirdeki en verimli, güzel ve keyifli sağlık merkezini inşa ederek bir yönetici olarak en yüksek itibarı kazanın!

Neler yeni ?Hemen indir (113.88 MBmb)

Artık indirmeye hazırsınız Dream Hospital ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.