FarmVille 2 Apk İndir – Sınırsız Altın Ve Anahtar

FarmVille 2 Apk İndir – Sınırsız Altın Ve Anahtar
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher Zynga
Yayıncı Zynga
Tür Gündelik
Boyut 12mb
Versiyon 20.0.7759
Güncelleme Tarihi -
MOD Bilgisi Sınırsız Altın Ve Anahtar
Android Android Gündelik
( 420 ratings )
Price: $0
Hemen indir
  • Unlimited coins and keys
  • Unlimited money

Rate this post

FarmVille 2 Apk İndir, herkesi çiftçilik oyununun potansiyelini ve yaratıcı bir şekilde uyarlamak ve inşa etmek için benzersiz öğeleriyle tanıştırıyor. Ayrıca kendi dünyasında canlılık veya gerçekçilik yaratmak için olay örgüsü, çevre veya karakterlerle etkileşim gibi birçok etkileyici noktayı da bünyesinde barındırıyor. Her şeyden önce, kırsal kesimdeki herkesin yaşamı, keşfedilecek veya unutulmaz FarmVille 2 Apk İndir deneyimlere dönüşecek birçok yeni şeyin kapısını açar. Oyuncuların yoğun bir şehirdeki yolculuğu sonunda sona erdi, ancak onları güzel ve huzurlu kırsalda yeni bir başlangıç ​​bekliyor.

Bu nedenle, insanlar çiftçilik, fidan dikme, hayvan yetiştirme ve daha pek çok şey dahil olmak üzere en sevdikleri veya keyif aldıkları rahat bir yaşamı özgürce inşa edebilirler. Sadece yerden bir şeyler yapmakla kalmadılar, daha fazla işletmeyi devralabilir ve yakındaki kasabalarla etkileşime girebilirler. Oynanıştaki en etkileyici nokta, herkesin belirli bir yönü takip etmeye zorlamak yerine özgürlük ve rahatlık sağlamasıdır. Ayrıca oyuncular, birincil zaman çizelgelerinde özel koşulları tamamladıktan sonra çiftliği veya insanların yönetiminin kapsamını genişletebilir.


FarmVille 2 Apk İndir

Bu, yeni bir yaşam tarzı oluştururken oyuncular için daha fazla koşul veya sonsuz olasılık yaratmaya yardımcı olur ve hızlı tempolu bir yaşam sürmek yerine her şeyden yavaş ve anlamlı bir şekilde keyif almalarını ister. Çiftçilik herkes için gerekli ve öncelikli bir iş olmasına rağmen FarmVille 2 Apk İndir içeriği ve öğeleri zengin ve boldur. Buna ekinler, gıdalar ve zamanla büyüyen veya hasat edilen diğer bitkiler dahildir. Bunları, gün geçtikçe daha fazla besin takviyesi almak için sığır, tavuk vb. gibi canlı hayvanlar takip eder.

Kısacası, bir çiftliğin işi sonsuzdur ve oyuncular diğer birçok konuya odaklanmak için iş miktarını dengeleyebilir. Çiftçilik, arkadaşlar ve eğlence dolu bir dünyaya kaçın! Nadir ürünleri toplamak ve yeni tarifleri yapmak için çiftlik maceralarına çıkın. Hayvanlar yetiştirip çiftliğinizi arkadaşlarınızla birlikte büyütün. Ticaret yapmak ve paylaşmak için bir çiftlik Kooperatifine katılabilir ya da Anonim Modda kendi başınıza oynayabilirsiniz. FarmVille 2 Apk İndir her zaman ve her yerde oynayabilirsiniz… İnternet’e bağlanmadan bile. En iyi tarafı da, dünyanın en popüler çiftlik oyununu oynamanın ücretsiz olması!

FarmVille geri geldi ve bu sefer portatif!
Resmen artık sadece Facebook’a özel değil
Serinin en iyi FarmVille 2 oyununu yapmış olabilirler

– Klasik kır elmalı tartlar gibi çok çeşitli gurme ürünleri HAZIRLAYIN
– Sevdiğiniz sebze ve meyvelerin çiftlik tazeliğindeki ekinlerini HASAT EDİN
– Etkileyici bir taşra yaşantısı için kendi çiftliğinizi KİŞİSELLEŞTİRİN
– Yeni bir kıyı çiftliği keşfederken bir yandan da gizli ve nadide öğeleri TOPLAYIN
– Kendi çiftlik köpeğiniz gibi geniş çeşitlilikteki sevimli hayvanları yetiştirin ve BESLEYİN
– Özel çiftlik maceralarıyla dolu yeni bir FarmVille hikayesini KEŞFEDİN
– Deniz kenarında ve tüm arkadaşlarınızın ziyaret edebileceği zengin bir aile çiftliği İNŞA EDİN
– Çiftliğinizi çiçekler ve taze mahsuller ile süslerken güzel ve mavi bir okyanusun kenarında BAHÇIVANLIK YAPIN
– Dünyanın her yerindeki insanlarla anonim olarak oynayın veya arkadaşlar ile sohbet edin ve TİCARET YAPIN
– Ücretsiz su göndermek için kıyıya KAÇIN ve ardından Facebook çiftliğinize bağlanın
– Gizemli Sandık ve Hediye Çarkını döndürerek günlük ödüller KAZANIN

Ek bilgi:
• Oyun ücretsizdir ancak ek içerik ve özel para birimi için uygulama içi satın alım mümkündür.
• Bu uygulamanın kullanımı, http://m.zynga.com/legal/terms-of-service adresinden okunabilecek Zynga Hizmet Koşullarına tabidir.
• Zynga’nın kişisel verileri nasıl kullandığı hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen http://www.zynga.com/privacy/policy adresindeki gizlilik politikamızı okuyun.

Neler yeni ?

YEPYENİ ETKİNLİK: Pastalar, Mumlar ve Eğlence mi? Evet, doğru duydun! Çiftlik artık bir yaş daha büyüdü, eğlenceye katılarak bu doğum gününü unutulmaz bir anıya dönüştür!Çiftliğini Başkan Margaret, Bay Young ve Bayan Melisa için hazırla!Anahtarlar, Asma Kilitler ve fazlasını kazanmak için diğer çiftçilerle 2 aşamada YARIŞ.Herhangi bir aşamada Altın derece elde ederek Minik Köpeği KAZAN.İki Aşamada da Altın derece elde ederek sevimli Büyük Köpeği kazan.


Hemen indir (12mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.