Fitness Club Tycoon

Fitness Club Tycoon
Uygulama Adı Fitness Club Tycoon Fitness Club Tycoon is the most famous version in the Fitness Club Tycoon series of publisher Hello Games Team
Yayıncı Hello Games Team
Tür Casual
Boyut 125.92 MB
Versiyon 1.1000.130
Total installs n/a
Güncelleme Tarihi 2022-06-17
MOD Bilgisi Sınırsız Para
Android Android Casual
4,8 ( 918 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Fitness Club Tycoon Apk İndir Patron, spor salonun aşırı kalabalık, o yüzden gel eşsiz bir lüks spor salonu inşa et!

“Fitness Club Tycoon” mükemmel grafiklere sahip sıradan bir simülasyon oyunudur. Oyunda, bir zayıflama kulübünün patronu rolünü oynayacak ve zayıflama eğitim kampları yürütecek, zayıflaması gereken müşterilerin kilo vermesine ve mükemmel vücutlarına kavuşmalarına yardımcı olacaksın. Patron Fitness Club Tycoon Apk İndir olarak senin görevin mükemmel eğitmenlerden oluşan bir ekip kurmak, burayı birinci sınıf bir spor salonuna dönüştürmek ve tüm dünyada mağazalarla dolu bir zincir başlatmak! (o゚▽゚)


========Oyun Vurgusu========

Fitness Club Tycoon Apk İndir

★Kendi spor salonunu kur
İstediğiniz yere genişletmek için özgür olduğunuz devasa harita senaryoları! Hawaii tarzı plaj teması gibi mi? Yoksa Amazon yağmur ormanlarının orman temasını mı tercih edersiniz? Yoksa spor salonunuzun dışını süper Fitness Club Tycoon sınırsız para hileli Apk İndir havalı sürüşlerle mi kaplamak istiyorsunuz? Tek yapmanız gereken parmaklarınızı hareket ettirmek ve beklemek zorunda kalmadan tam önünüzde olacak!

★Sürükleyici Gerçekçi Spor Salonu Deneyimi
Her biri benzersiz ve ilginç görsel animasyonlara sahip koşu bantları, savaş ipleri, yüzme, jimnastik, boks ve diğer birçok spor var. Her spor salonunda sıkı çalışan Fitness Club Tycoon Apk İndir konukları izleyin ve yağ yakımını hissedin! Hatta müşterilerin pozlarıyla birlikte hareketli müziğe geçiş yapacaksınız!

★Benzersiz kişiliklere sahip çalışanları işe alın.
İşe gösterişli bir saç modeliyle gelen kurnaz bir çalışan gördünüz mü? Hiç bir NBA oyuncusunun size savaş ipiyle nasıl antrenman yapacağınızı öğretmek için emekliliğinden çıktığını gördünüz mü? Kilo vermek için iş başvurusu Fitness Club Tycoon Apk İndir yapmaya gelen, hatta müşteriler için hazırlanan yemekleri gizlice dışarı çıkarmasına dikkat etmeniz gereken bir şef! Ancak profesyonel eğitmenlerimiz sizin için tembel müşterilere göz kulak olacak, bu yüzden ekranınızın önünde tüm güzelliğin tadını çıkarmanız yeterli!

★Müşterilerle eğlenceli etkileşim
Kilo verme sürecinde itilmeleri gerekiyor! Yarı yolda pes etmek isteyen müşterileri hızla teşvik edin ve onları devam ettirin. Sonunda, müşterileriniz başarılı Fitness Club Tycoon Apk İndir bir şekilde zayıflayacak, vücutlarında gözle görülür bir değişiklik olacak ve daha sağlıklı olurken yakışıklı ve güzel olacaklar. Ayrıca, egzersiz yaparken enerjiye ihtiyaçları vardır! Onlara yiyecek, içecek ve hatta spa ve özel sinema gibi eğlence hizmetlerini vermeyi unutmayın, burayı sevecekler ve dünya çapında üne bir adım daha yaklaşacaksınız!

Aşağıdaki oyunculardan hangisi iseniz mutlaka indirin ve oynayın!
◆Sıklıkla spor salonuna giden fitness tutkunları
◆Zayıflamak ve kusursuz bir vücuda sahip olmak isteyen yakışıklı erkekler ve kadınlar
◆Kilo vermek ve restoran yemeklerini sevmek isteyen fitness’a yeni başlayanlar
◆Her zaman, her yerde oynamak ve boşta kalan kazançları toplamak isteyen sıradan oyuncular
◆Zaman ayırmaya değer bir boşta veya simülasyon oyunu arayanlar
◆Simülasyon oyunlarında geliştirmek için inşa etmekten ve dokunmaktan hoşlanan yönetim profesyonelleri

Neler yeni ?Hemen indir (125.92 MB)

Artık indirmeye hazırsınız Fitness Club Tycoon ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.