Frostborn Apk İndir – Full Sürüm

Frostborn Apk İndir – Full Sürüm
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher Kefir!
Yayıncı Kefir!
Tür Rol Oyunu
Boyut 15mb
Versiyon 1.15.56.31251
Total installs 5,000,000
Güncelleme Tarihi Şubat 15, 2022
Android Android Rol Oyunu
4.0 ( 184 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Frostborn Apk İndir Tanrıların güçlerini bastırın ve ölülerin ordusuyla arkadaşlarınızla birlikte yüzleşin. Sıfırdan yeni bir başkent inşa ederek ve keşfedilmemiş kıyılarda hazineler ve yeni zaferler için yola çıkarak Vikinglerin topraklarını yeniden harika hale getirin. Tüm bunlar ve daha fazlası, yeni çevrimiçi hayatta kalma RPG’si Frostborn Apk İndir sizi bekliyor!

Dünya karanlığa gömüldü
Midgard’ın vahşi doğasında ölüler güpegündüz dolaşıyor. Nehirlerden gelen su boğazınızı yakıyor, Valkyrieler artık savaşta düşmüşleri Valhalla’ya götürmüyor ve ormanların ve boğazların gölgeleri arasında kötü bir şey saklanıyor. Tanrıça Hel tüm bunlardan sorumludur. Sadece 15 günde kara büyüsü ile bu toprakları lanetledi ve şimdi yaşayanların krallığını köleleştirmek istiyor!


Frostborn Apk İndir

Artık ölüm yok
Artık ölümle yüzleşmeyen kuzeyli savaşçıların ölümsüz, yiğit Jarl’sın. Şifacılar ve şamanlar omuz silkiyorlar ve bunun neden olduğunu anlamıyorlar. Ama Valhalla’ya giden yol kapalı olduğu için, yapılacak tek bir şey kaldı – kendinizi silahlandırın ve karanlığın yaratıklarını Helheim’a geri gönderin!

Hiç kimse bir ada değildir
Frostborn, MMORPG unsurlarına sahip ortak bir hayatta kalma oyunudur: güçlü bir üs oluşturmak için diğer Vikinglerle birlikte çalışın, gölgeler arasında ve tanrıların tapınaklarında saklanan yaratıklarla yüzleşin ve çok sayıda yerde baskınlar ve rastgele karşılaşmalar sırasında diğer oyuncularla savaşın ve zindanlar.

Çılgın, büyücü veya suikastçı – seçim sizin
Size en uygun olan bir düzineden fazla RPG tarzı sınıf arasından seçim yapın. Ağır zırhları ve yüz yüze savaşları sever misiniz? Protector, Berserk veya Thrasher arasından seçim yapın! Mesafenizi korumayı ve düşmanlara uzaktan ok atmayı mı tercih ediyorsunuz? Pathfinder, Sharpshooter veya Hunter hizmetinizde! Yoksa gölgelerin arasına saklanıp arkadan bıçaklayanlardan mısınız? Haydut dene,
Hırsız veya Suikastçı! Ve dahası var!

Ne pahasına olursa olsun kazanın
Midgard’ın vahşi doğasında diğer oyuncularla ticaret yapın veya pusuya düşürün ve onlara suikast düzenleyin. Baskın sırasında başka bir aileyle barış yapın ve birbirinizi koruyun veya kaynaklar karşılığında güvenlerine ihanet edin ve sırlarını başkalarına ifşa edin. Eski düzen artık yok, şimdi bunlar en güçlülerin hayatta kalacağı vahşi topraklar.

Valhalla’ya giden yolu sürün
Tanrıça Hel’in kara büyüsünün yarattığı karanlığı yenmek için ihtiyacınız olan her şeyi elde etmek için gerçek MMORPG’lerde bulunan zanaat sistemini kullanın. Güçlü duvarlar ve lezzetli yemekler, sihirli iksirler ve ölümcül tuzaklar, güçlü silahlar ve efsanevi zırh. Ve bu yeterli değilse – denizaşırı krallıklara baskın yapmak için kendi drakkarınızı inşa edin!

Kendi şehrinizi inşa edin
Güçlü duvarlar, geniş evler ve zanaatkar dükkanları – ve şehrinizin kapılarını ziyaretçilere açmak için yeniden inşa edilmesi ve iyileştirilmesi gereken tek şey bu değil. Ancak uzun bir yolculuğa hazır olun – 15 günde iyi bir şehir inşa edilemez. Kara büyü tarafından yönetilen bir dünyada güneşte bir yer için savaşmak için diğer Vikingler ve şehrinizin sakinleriyle işbirliği yapın.

Yeraltında gün ışığı yok
MMORPG’lerin en iyi geleneklerindeki zindanlar olan tanrıların antik tapınaklarına gidin, gün ışığından korkan en güçlü ölüler ve canavarlarla savaşın, efsanevi eserler edinin ve tanrıların neden bu dünyayı terk ettiğini öğrenin.

Last Day on Earth ve Grim Soul’un yaratıcıları Kefir stüdyosundan yeni bir oyun olan hayatta kalma RPG’si Frostborn’u deneyimleyin. Şimdi katılın ve 15 gün içinde bir Viking gibi yaşamanın nasıl bir şey olduğunu anlayacaksınız!

Neler yeni ?

- Yeni Okültist sınıfı- Yeni sezon. Göksel imparatorluğun büyükelçileriyle tanışmak için Tang Kampına gidin- Yeni Scout zırhı seti- Yeni silahlar - İmparatorun Yayı, İmparatorun Asası ve İmparatorun Kılıcı- Yeni binek türü: Kunduz


Hemen indir (15mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.