Gangs Town Story

Gangs Town Story
Uygulama Adı Gangs Town Story Gangs Town Story is the most famous version in the Gangs Town Story series of publisher Avega Games
Yayıncı Avega Games
Tür Action
Boyut 14.38 MBmb
Versiyon 0.18
Güncelleme Tarihi -
MOD Bilgisi Ücretsiz Satın Alma
Android Android Action
4,3 ( 898 ratings )
Price: $0
Hemen indir
  • Ücretsiz Satın Alma

Rate this post

Gangs City‘de yeraltı dünyasını

keşfet Öykü MOD APK, bir hareket</span > çekici ve heyecan verici hikayesiyle spor. Oyunu elde edin >köprüler makalenin altında.


Kaderinizi bir çete bölgesinde denemeye hazır mısınız?

Gangs Town Story’yi kurun ve mafyanın başı olun!

Gerçek hayattaki gangster simülatörüne hoş geldiniz. Yeraltı dünyası her zaman var olmuştur. Büyük savaşta gangster mafyasını öldürmek için gerçek bir kahraman ol. Çeteleri, çatışmaları ve bulmacalarıyla mafya dünyasını keşfedin. Neyi ve ne zaman yapacağınıza yalnızca siz karar verirsiniz!

Amacınız kendi suç devletinizi yaratmaktır. Kendinizi ateş etme, yarış, kavga, gangsterler, hırsızlar ve yozlaşmış polislerin olduğu açık bir dünyaya bırakın. Çeşitli görevleri tamamlayın ve düşmanları yok edin.

CEZAİ AÇIK DÜNYA

Bu büyük açık şehir çeteler, hırsızlar ve polislerle dolu. Uzun gökdelenler ve lüks yaşam, suçluları cezbeder. Çete savaşlarına katılın. Arabaları çalın ve polislerle savaşın. Mahalleleri fethedin ve mafyanın başı olun! Her kötülüğün bir bedeli olduğu bu büyük açık şehrin her santimini keşfedin.

GANGSTER SAVAŞLARI

Bu gangster suç dünyası oyunu tam aksiyon misyonları, her zaman ve her yerde çeteler ve polisle sokak dövüşleri, araba hırsızlığı ve büyük açık dünyada çılgın şehir sürüşü! Aksiyona katılın ve bölgenizi talep edin! Rakip suç çetelerinden koruyun ve diğerlerine baskın yapın. Gelecekteki suç savaşında işinize yarayacak kaynakları almaya başlayın.

SİLAHLAR

Gerçek bir gangster olmak için tüm araçlara sahipsiniz. Yüzlerce büyük silah ve araç kullanın. Kişisel silah cephaneliğinizi alın ve şık bir gangster yaratın. Suçlu sokaklarda saygı kazanın. Ölümcül silahlar, alev makineleri, el bombaları ve çok daha fazlasını kullanın. Gangsterleri ve polisi yen. Düşman çetesi bölgelerini fethedin ve kendi büyük çetenizi yaratın. Kendinizi silahlandırın ve bölgenizi koruyun.

TAŞIMA

Üçüncü şahıs nişancı, tank ve araba sürme, mafya ve çetelerin hayranları için mükemmel bir suç oyunu. Beğendiğiniz bir araba seçin ve birçok muhteşem görevi tamamlayın. Çalın ve kendi otoparkınızı yaratın. Araba yarışları düzenleyin ve kovalamacadan kaçın. Polisler ve gangsterler seni kovalayacak ama sen kazanabilirsin. Eğlenmek ve polisi yenmek için tankı kullanın.

SERBEST OLUN

Farklı kıyafetler deneyin ve kendi suç tarzınızı yaratın. Karakteriniz için uygun büyük bir giyim mağazası var. Bazı giysiler ek süper güçlerin kilidini açar. Bu yetenekler, görevleri tamamlamanıza, gangsterleri çalmanıza ve yenmenize yardımcı olacaktır. Polisle çatışmalar daha heyecanlı olacak.

Açık bir suç şehrinde gerçek bir kahraman olma zamanı. Kendinizi silahlandırın, arabaları çalın ve polisle savaşın. Düşmanları yenmek için görevleri tamamlayın ve büyük suç imparatorluğunuzu kurun. Bu savaştan galip çıkacaksınız.

Açık dünya aksiyon oyunları için altın standardı elde etmek için Gangs Town Story’yi yükleyin!

Sin city senin gibi bir gangsteri bekliyor. Büyük suç dünyasını yönetin. Mafyanın başı olun!

! Bu oyun GTA V, GTA San Andreas veya GTA Vice City’nin bir klonu değildir. Oyunun kendine has bir hikayesi var. Bu tarzdaki diğer oyunlarda bulunmayan birçok mekanik ve aksiyon tescillidir.

Sorularınız mı var? Destek Ekibiyle İletişime Geçin:

Neler yeni ?Hemen indir (14.38 MBmb)

Artık indirmeye hazırsınız Gangs Town Story ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.