Hacker or Dev Tycoon Apk İndir – Sınırsız Para Güncel Sürüm

Hacker or Dev Tycoon Apk İndir – Sınırsız Para Güncel Sürüm
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher AlexPlay LLC
Yayıncı AlexPlay LLC
Tür Simülasyon
Boyut 28mb
Versiyon 2.4.6
Total installs 5,000,000
Güncelleme Tarihi Mart 28, 2022
MOD Bilgisi Sınırsız Para
Android Android Simülasyon
3.9 ( 598 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Hacker or Dev Tycoon Apk İndir Profesyonel bir bilgisayar korsanı olmayı hayal ediyor ama yeteneğinizi gerçek hayatta gösterme fırsatınız olmadı mı? Hacker or Dev Tycoon, bir hacker olarak deneyimlemeniz ve bu simülasyon çevrimiçi dünyasında itibarınızı artırmanız için profesyonel bir simülasyon oyunudur. Oyun, günümüz toplumundaki sorunları gerçekçi bir şekilde simüle ediyor, ancak aynı zamanda oyuncuların internette daha fazla beceri geliştirmelerine yardımcı olacak bir yer.

Bilişim teknolojisi türündeki oyunlardan biri olan Hacker or Dev Tycoon Apk İndir, oyuncuların programlama tutkusunu gösterebilecekleri bir yer haline geldi. Oyunda ekranda görünen veriler sayesinde, oyuncu profesyonel becerilerini göstermek ve diğer kişisel verileri keşfetmek için entelektüel bulmacaları çözmek zorunda kalacak. Ayrıca oyuncu, programlama ömrü ve ağ güvenliği verileri hakkında yeni şeyler bulmak için yetenekli bir bilgisayar korsanı rolünü de oynuyor.

Hacker or Dev Tycoon Apk İndir

Dürüst olmak gerekirse, oyunda profesyonel bir hacker olmak her oyuncu için çok zor değil. Çoğunlukla, yeni bir oyuncuysanız, işlemleri gerçekleştirme süreci daha yavaş olacaktır, ancak aşamaların belirli talimatları vardır. Hacker or Dev Tycoon Apk oyuncular, oyunun sunduğu zorlukları tamamlamak zorunda kalacaklar. Seviyeniz maksimum seviyeye ulaşırsa, oyuncu diğer kahramanlarla zorlu maçlara katılabilecek. Burada oyuncular yeteneklerini göstermeye başlar ve rakibini olabildiğince çabuk yenmek için tüm püf noktalarını kullanır. Her zamanki “demlikten” gezegenin programcılarının en zengin yoluna kadar gitmek zorundasınız.

Bu şekilde çok maceraya geçeceksiniz: en pahalı evlerde yaşayıp ofisinizi açarsınız, çok sayıda etkinliğe ve konferansa katılır, sosyal ağlarda milyonlarca aboneye razı olur, yalnızca en çok para kazanacağınız maceraya sahip olursunuz. yeni ve pahalı telefon modelleri ve ihtiyacınız olan ekipmanın geri kalanı. Bu sadece bir çeşit masal gibidir! Programı şimdi başlatın! Kendi oyunlarınızı ve uygulamalarınızı yaratın! İlk milyon dolar kazanın! Siz bir programcı veya bilgisayar teknisyeni denirsiniz, ancak biz o zaman gerçekte kim olduğunuzu biliyoruz. Siz geliştirici sizsiniz! Bu kelimeyi hatırla. Hacker or Dev Tycoon Apk İndir gerçek olaylara dayanıyor.

Neler yeni ?

Uygulamamızı beğeneceğinizi umuyoruz!
Güncelledik:
- oyunun dengesi revize edildi;
- güncellenmiş grafikler ve görsel efektler;
- oyuncunun daha hızlı kazanması için yeni bonuslar eklendi;
- hatalar düzeltildi.

Görüş ve önerilerinizi bırakın veya
posta ile soru sorun: support@alexplay.net


Hemen indir (28mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.