Last Shelter Survival Apk İndir – Full Sürüm

Last Shelter Survival Apk İndir – Full Sürüm
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher Long Tech Network Limited
Yayıncı Long Tech Network Limited
Tür Strateji Oyunları
Boyut mb
Versiyon 2.0.12
Total installs 10,000,000
Güncelleme Tarihi Nisan 12, 2022
MOD Bilgisi Shelter Survival + Full
Android Android Strateji Oyunları
4.2 ( 517 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Last Shelter Survival Apk İndir, oyunculara heyecan verici ve çekici bir dövüş deneyimi getiriyor. Karakterler ve silahlar veya çevredeki manzaralar çok gerçekçi bir şekilde tanımlanıyor, yakınlık duygusu getiriyor, oyuncuları daha kolay çekiyor. Last Shelter Survival Apk haritalar da çok benzersizdir ve oyuncular için yeni ve gizemli yolculuklar açar.

Last Shelter Survival Apk İndir

Aksiyonu ve dövüşü sevenler için ideal bir seçim olacaktır. Yönlerinizi engellemek için kapılarda zombiler düzenlenmiştir. Last Shelter, oyunculara onları yenmek için birçok modern silah sağladı. Ayrıca oyuncuların kendi gizli silahları Last Shelter Survival İndir olan Savunma Kulesi de var. Birçok kale inşa edin ve daha güçlü olmak ve tüm bu kana susamış zombileri yenmek için onları yükseltin.


Oyuncuların diğer hayatta kalanları korumak için çok mücadele etmesi gerekiyor. Zombi istilası başladı! İnsanlığın sana ihtiyacı var! Hemen Last Shelter: Survival’ı indir, Dünyanın dört bir yanından milyonlarca oyuncu. Bu büyük direnişe sen de katıl!

Şehrini Dilediğin Gibi İnşa Et
Last Shelter: Survival’da şehrinizi bir belediye başkanı gibi inşa edebileceksiniz. Şehir planlamasını doğru yaparak, diğer oyunculardan daha hızlı gelişebilirsiniz.

Birbirinden Güçlü Kahramanlara Sahip Ol
Birbirinden özgün hikayelere ve yeteneklere sahip Kahramanları, yeteneklerine göre doğru bir şekilde değerlendirerek fazladan katkı kazanın.

İnsanlığın En Güçlü Ordusunu Sen Kur
Hayatta kalan insanları şehrine çekerek, insanlığın son umudu olacak orduyu sen kur! Bölgeni zombilerden temizle, diğer sunucuların en güçlü oyuncularına meydan oku!

Teknolojin İle Fark Yarat
Last Shelter: Survival’daki teknolojilerini oyun stratejine göre geliştir. Savaşçı ve Agresif, Dengeli ve Finansör, Bilimsel ve Kalkınma teknolojilerini geliştirerek hızlıca güçlen!

Kendi türünün en iyi oyunlarından olan Last Shelter: Survival, %100 Türkçe dil desteği ile şimdi Türkiye’de! Tüm dünyadan milyonlarca oyuncuya karşı, ister tek, ister diğer Türklerle birlikte savaşmaya hazır mısın?

Ücretsiz indir, şehrini inşa et, zombi savaşına katıl!

NOT: Last Shelter: Survival ücretsiz indirilebilen ve oynanabilen fakat uygulama içi öğe ve diğer satın alımları olan bir oyundur. Uygulama içi satın alımlar cihaz ayarlarından kapatılabilir. Last Shelter Survival Apk İndir

Neler yeni ?

Optimizasyon:1. Birlik uzmanlığı arayüzü optimize edildi2. Kamp çatışmasına yeni kamp kanalı eklendi3. Kamp kahramanı arama arayüzü eklendi4. Şafak Operasyonu seferlerinde artık dayanıklılık harcanmayacaktır5. Parçacık rekonstrüksiyonu altın yeteneği aldığı zaman, bir açılır onay penceresi eklendi


Hemen indir (mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.