MAD ZOMBIES Apk İndir – Hileli Apk İndir

MAD ZOMBIES Apk İndir – Hileli Apk İndir
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher VNG GAME STUDIOS
Yayıncı VNG GAME STUDIOS
Tür Aksiyon
Boyut 103.03 MB
Versiyon 5.30.0
Total installs 10,000,000
Güncelleme Tarihi Nisan 10, 2022
MOD Bilgisi Sonsuz para, el bombaları, madalyalar
Android Android Aksiyon
4.0 ( 918 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

MAD ZOMBIES Apk İndir Bu dünya artık barışçıl bir alan değil. Görünüşe nazaran bir takım zombi et yiyecek ve bu dünyada kalan son insanlara bulaşmak için gece gündüz sokaklarda azgınken ölümcül alevler içindeydi. Sen de yaşayan kuvvetli unsurlardan birisin fakat dünyanın yıkımının bulunmasına izin veremezsin. Ana rolü düzinelerce zombiyi öldürmek olan stratejik bir aksiyon oyunu olan MAD ZOMBIES’e katılmaya karar verdiniz. Bu oyundaki zombiler aptal değiller ve bununla beraber sağlamlar ve size saldırabilirler.

Bu nedenle, görevleri tamamlamak için benzersiz silahlar seçin. MAD ZOMBIES Apk İndir en cazibeli zombi öldürme aksiyon oyunu olduğu söylenebilir. Sayısız sıkıntılı harbe mukabil gelen bir takım benzersiz vazife sunar. Bir savaşçı ve bir kahraman olarak bu oyuna gelirken zombileri yok etmek için bir takım harbe katılmanız gerekiyor. Bu oyunda sayısız zombi var. Her yerden, her bölgeden geliyorlar. Tabii zombiler de yaştan dövüş becerilerine nazaran sınıflandırılıyor. Ve hala hayatta olan şeyleri yok etmek benzer biçimde aynı deli hedefleri var.


MAD ZOMBIES Apk İndir

Bu ancak bayağı bir zombi öldürme rolü değil, bununla beraber bir görevdir. Oyuncular, MAD ZOMBIES Apk İndir göreve katıldıkları cenk durumunu kavramalıdır. Aklınızda bulundurmanız ihtiyaç duyulan bir şey var – görevlere ne kadar derin girerseniz yada sıkıntılı seviyeler ne kadar ileri giderseniz o denli oldukca zombi olur. Sadece bu değil, bununla beraber güçleniyorlar ve onları öldürmek için oldukca çalışmak gerekecek. Her vakit sizi öldürmek isteyen zombiler vardır, ortamın her köşesinde dikkatli olun.

MAD ZOMBIES Apk zombi katil macera devam ediyor. Bütün dünya hala zombiler tarafından tutuluyor, her yer ateşleniyor, ölülerin günü geliyor, bazı zombi katiller kontrolü yeniden ele geçirmeye çalışıyorlar, büyük görev için savaşıyorlar, ama zombilerin daha kalabalık olması nedeniyle kolay değil daha tehlikeli. Bu savaş en iyi silah oyunları mı yoksa olmayacak mı? Bu size bağlı – atıcı kurtulan! Hedefiniz zombi, zombi oyunları çoğu gibi, hedef ölü ve çılgın.

MAD ZOMBIES Apk

Hedef yürüyebilir, kaçabilir ve size saldırabilir, aptal zombiler değildir, kadroları vardır ve savaşta nasıl savaşacaklarını bilirler. Zombiler köyde, şehirde, yolda, belki arabada ya da bitkide yürüyor. Bu nedenle, zombi oyunları avantaj elde etmek için, hepsini öldürmek, merminizi kurtarmak için baştan vurmayı durdurmak, parmağınızı tetikte tutmak ve mümkün olduğunca hızlı bir şekilde vurmak için stratejiye ihtiyacınız vardır. , öleceksin!

Hayatta kalma ihtiyacı yakalayıcı ve zombi katili olmak, birçok avcı dışarıda çılgın zombileri avlıyor, orak her yere gelebilir, bu tür savaş oyunları son ayakta durmaya çalışın! Bu, birçok silah oyunları en iyi çevrimdışı oyun, oyuncuların ölümden kaçınmak için ne yapmaları gerektiğini, en iyi komando olmak için hayatta kalma oyunları! MAD ZOMBIES Apk İndir

EN İYİ ÇEVRİMİÇİ OYUNLARDA ZOMBİLER ÇEŞİTLİ
– silah oyunları 3D’de, Zombie her yerden geliyor, farklı yaş, beceri ve yeteneklere sahipler, hepsi çıldırıyor ve hayatta kalanları öldürmek istiyorlar.
– Bu zombi oyunu 2018 sadece normal zombilere sahip değil, bazı büyük zombiler patron ve yok etmek daha zor
– Keskin silah oyunları oynarken beklenmedik Zombie’nin seni öldürmesi için her zaman var, ve deli olan her zaman yeni hayatta kalma yerleri ve topraklarda görünür.

Bağımlılık zombi ücretsiz oyun
– Bu Zombi oyunu basit oyun ile çevrimdışı atış oyunu, ama en iyi sonlandırıcı olmak zor, mükemmel çekim becerileri, headshot becerileri ve makul taktikleri gerektirir.
– Görevinizi tamamlayın, bonus alın ve tüm deli zombi öldürmek için iyi silahlar donatın, sınırınızı koruyun ve bu zombi oyunu kazanın
– Zombi oyunları oynamak istersiniz, çekim ve avlanmada herhangi bir hata yapmayın, tetikte hızlı olun, sadece zombilerin ısırmasıyla ölebilirsiniz.
– Bu silah oyunları, World Opps’teki diğer kurtulanlarla çekim becerilerinizi karşılaştırıp tüm bedava bonusu almanızı sağlar.

GERÇEKÇİ 3D GRAFİK VE ETKİ
– Asker, bu tür savaş oyunları gerçek deneyimi hissedebilir, her hareket ve savaştaki etkisi heyecan verici
– Sadece bu en iyi çevrimdışı oyunda bulunan belirli bir stile sahip grafikler
– Ölüleri öldürürken sizi ” yayar ” yapan bir çevrimdışı oyunlar

GÜÇLÜ SİLAHLAR
– Silahlar, keskin nişancı ve tetik silahlar, zombi oyunu çeşitli parçalarla özelleştirilebilir ve yükseltilebilir.
– Zombi oyunları 2018 atıcıları için bir sürü silah türü, her biri kendi özellikleri vardır, her kötülük için doğru silahı seçmelisiniz
– Özel efektler silah ve keskin nişancıyı zombi çevrimdışı oyunlarında kazanmak için daha güçlü ve daha etkili hale getirir.

İLETİŞİM SORU VE BAŞARI
– offline oyunlar sıralama ve daha modern öğeleri kilidini açmak için görevler ve hedef tamamlamanıza olanak sağlar
– Hedefi fethetmek, son savaşçı olmak, en iyi çevrimdışı oyunlarda ölü olmamak
– Savaş oyunları fethetmek için en değerli başarılar her zaman bekliyor zombi oyunu

Artık başka zombi oyunları sahip olmayan ABD bölgelerindeki farklı senaryolarla 200’den fazla heyecan verici görevi yerine getirerek, fps oyun, çeşitli zombiler, silahlar ve tetikleyici ile çekici bir çekim oyununu çevrimdışı olarak yaşayabilirsiniz.

Şimdiye kadarki en iyi çevrimdışı oyunlar olacak, her hafta pek çok özellik güncellenmiş olacak ve her zaman sizden duymak istiyoruz, geri bildiriminiz iyi bir hayatta kalma oyunu oluşturmak ve her gün daha iyi bir şey yapabilmemiz için motivasyonumuz

Bu ücretsiz çekim oyunudur ve özellikle en iyi çevrimdışı oyunlardan biridir, ücretsiz olarak indirelim ve efsane olun, tüm delileri öldürün ve dünyayı kurtarın!

Neler yeni ?Hemen indir ( 103.03 MB)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Daha fazlaVNG GAME STUDIOS

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.