Magic Tiles 3

Magic Tiles 3
Uygulama Adı Magic Tiles 3 Magic Tiles 3 is the most famous version in the Magic Tiles 3 series of publisher AMANOTES PTE LTD
Yayıncı AMANOTES PTE LTD
Tür Puzzle
Boyut 168.77 MBmb
Versiyon 9.044.005
Güncelleme Tarihi -
MOD Bilgisi Sınırsız Para/Can
Android Android Puzzle
4,2 ( 156 ratings )
Price: $0
Hemen indir
  • Sınırsız Para
  • Sınırsız Yaşam

Rate this post

Magic Tiles 3 (MOD Unlimited Money/Lives) ile piyano satın almak için para harcamanıza gerek kalmayacak, ancak yine de birçok ilginç zorlukla müziği kendiniz çalacaksınız. spor, Vietnamlı genç yetenekli bir Startup olan Amanotes tarafından sağlanmaktadır. 2014 yılında kurulan ve herkese müzik getirmeyi başaran Magic Tiles 3, dünya çapında 80 milyon indirme ile en popüler müzik oyunudur. Müziğe meraklıysanız ancak pratik yapmakta zorlanıyorsanız, bu oyun ünlü şarkıları gerçek bir sanatçı olarak çalmanıza yardımcı olabilir.

Magic Tiles 3, önceki iki oyunun yükseltilmiş bir versiyonudur, bu nedenle fazla bir yeniliği yoktur. Tek yapmanız gereken beyaz tuşlardan kaçınarak ekranınıza gelen siyah piyano tuşlarına dokunmak. siyah tuşları her çaldığınızda, müziğin sesi yapılır ve tatlı müziği çalmada ustalaşırsınız. Bu oyunun sadece bu olduğunu düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz, siyah bir anahtarı kaçırdığınız veya beyaz bir düğmeye bastığınız bir durumda şarkınız hemen bitecek. Her korodan sonra şarkının hızı artar, konsantrasyonunuzu ve hızlı refleksinizi korumanızı gerektirir.


Sadece piyano değil, trompet, davul gibi birçok enstrümanı da çalacaksınız ve hatta birçok müzik aletini bir araya getiriyor. Ayrıca müziğin değişkenliği, kendinizi daha rahat hissetmeniz için özenle seçilmiştir. Almanız için 200 şarkı. Ayrıca, modern müzik yayıncı tarafından düzenli olarak güncellenmektedir. Her parçanın kilidini açmak için iki gereksiniminiz vardır; bunlar sizin seviyeniz ve paranızdır.

Çoğu ücretsiz oyunda oldukça rahatsız edici bir şey, reklamların oldukça fazla görünmesidir. Ayrıca oyunun oynanışı yeni değil çünkü oyunun tamamı tekrar ediyor. Ancak her seviyede, müzik tuşlarının hızı ve görünümü sürekli değiştiği için farklı parçaların keyfini çıkaracaksınız. Oyunları bir kez oynadığınızda, belirli bir strateji değil, hız ve doğruluk istersiniz.

Çözüm: Reklamlardan sıkıldıysanız, MOD VIP ve reklamları alıp götüren Magic Tiles 3 MOD APK’yı indirin, oyun içinde canınız sıkılmaz. Ayrıca MOD versiyonunda sonsuz ömür ve elmaslar yer alacak.

Yılın en değerli anlarını göz kırpan ritimlerle yakalamak ne kadar eğlenceli? 2021 hit şarkılarının ritmiyle ruhunuzu MÜZİKLEŞTİRELİM.

Magic Tiles 3 ile çeşitli müzik türlerini çalabilirsiniz: pop, rap, acapella, EDM, caz, enstrümantal. En sevdiğiniz şarkıyı hit 2021 ile çalın: Blackpink & Bigbang çalma listesi, Pink Sweat, Justin Bieber ve binlerce şarkı sizi bekliyor.

Aklınızdaki gökkuşağını ücretsiz bulmak için daha fazlasını keşfedelim!

Oyunun kuralı:
Diğer piyano oyunlarına benzer, sadece siyah fayanslara dokunun ve beyaz fayanslardan kaçının. Bu kadar !

Oyun özellikleri:
– Siyah fayanslara dokunduğunuzda gerçek müzik hissi
– Harika vokallere sahip birçok HOT şarkı sık sık güncellenir
– Birçok müzik türü: POP, EDM, klasik, country, Latin, ..

/b>VIP Özelliklerine şimdi erişin!/b>
– Reklamsız. Rahatsız etmeyin.
– 5000’den fazla en popüler şarkının kilidini aç
– Ücretsiz Canlandırma. Kesintisiz oyun. ”

Ücretsiz piyanoyu çevrimiçi denemekten çekinmeyin! Bu mükemmel piyano oyununun seni beklediğinden daha fazla zorluğu var.

İzin: En iyi deneyimi sağlamak için bu oyunu indirirken “Depolama” izni istiyoruz.

Bugün gerçek bir piyanist ol!

Magic Tiles 3, bir milyardan fazla indirme ile dünyanın bir numaralı müzik oyunları yayıncısı olan Amanotes’tan geliyor. Müzik severler, farklı uygulamalarımız aracılığıyla binlerce şarkıyla etkileşime girebilir. Müzikle de oynayabiliyorsan neden sadece müzik dinliyorsun? Amanotes’ta “herkesin müzik yapabileceğine” inanıyoruz.

Neler yeni ?Hemen indir (168.77 MBmb)

Artık indirmeye hazırsınız Magic Tiles 3 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.