MONOPOLY Tycoon

MONOPOLY Tycoon
Uygulama Adı MONOPOLY Tycoon MONOPOLY Tycoon is the most famous version in the MONOPOLY Tycoon series of publisher Nvizzio Creations Inc
Yayıncı Nvizzio Creations Inc
Tür Simülasyon
Boyut 506.29 MB
Versiyon 1.1.1
Total installs 100,000
Güncelleme Tarihi Mart 24, 2022
Android Android Simülasyon
4.7 ( 426 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

MONOPOLY Tycoon Apk İndir, bir sürü uygar yada yüksek kıymetli mimariye haiz bir kent inşa etmek olan masa oyununa kıyasla herkesi yeni bir konseptle tanıştırıyor. MONOPOLY İndir içinde ne olduğu keyifli ve anlaşılır ve hatta oyuncunun şehirleşme planlarını gerçekleştirmesine ve planları için yeni bir güzellik yaratmasına izin veriyor. Her bireyin yaratıcılığına bağlı olarak, şehrin temellerini meydana getirmeye başlayabilir, arkasından yoğun sözü geçen ve müreffeh bir gelişmeyi yaratabilirler.

Oyuncular MONOPOLY Tycoon apk ilk geldiklerinde, şehri bir köyden bir kasabaya ve sonunda lüks bir şehre minik bir ölçekte inşa etmeye başlamaları gerekecek. Oyuncunun gösterdiği bütün itina fazlaca güzel ödüller kazanacak ve işlemleri tekrarlayarak lüzumlu temelleri oluşturabilecekler. Ancak, şehirde yaşamaya devam edebilmeleri için ömür alanı, hizmetler ve olanaklarla alakalı olarak nüfusun çoğunluğunu her vakit barındırmaları gerekir. Oyuncular, şehrin temellerini oluşturmanın yanı sıra, üretime hizmet etmek yada yaşamları iyileştirmek için her vakit sayısız işlevsel bina inşa etmelidir.


MONOPOLY Tycoon Apk İndir

Birçok kasaba halkının komik gereksinimleri olacak, bu yüzden ahenkli yapı öğeleri, oyuncuların şehri çeşitlendirirken lüzumlu seviyeleri karşılamasını sağlayacak. Çoklu işlevsel mimariler daha büyük bir nüfusu barındırabilir ve oyuncular vergileri makul seviyede artırabileceğinden uzun vadeli inkişaf için uygundur. Oyuncular kalabalık alanlarda trafik sıkışıklığı yaşamak istemiyorsa, yolun tasarımı mühim şeylerden biridir. MONOPOLY Tycoon Apk İndir, derin ve kullanıcı dostu bir yol tasavvur sistemi sunacak ve hatta şehrin ebatlarına nazaran kademeli olarak yeni yol türlerinin kilidini açacak.

Oyuncular ek olarak ek işlevsel binalar inşa edebilir ve trafikle etkileşime girerek trafiği daha huzurlu hale getirebilir. Oyuncunun oyundaki başarılarına yada ilerlemesine bağlı olarak, şehri inşa etmek için ek ödüller olarak benzersiz binalar alabilirler. Bu binaların tümü reel hayattaki prototiplere dayanıyor ve oyuncuların her şeyi özgürce tasarlamaları için bir sürü değişik sanat ve kültüre sahipler. Bu yapılar şehri daha muhteşem kılıyor, sadece tamamı işlevsel ve oyunculara birçok harika armağan kazandırıyor.

MONOPOLY Tycoon oyununa hoş geldiniz! Tüm potansiyelinizi göstermek ve nihai emlak kralı olmak için Bay MONOPOLY Tycoon Apk tarafından seçildiniz! Meydan okumaya hazır mısın? Vatandaşlar sizi bekliyor!

TEKEL PANOLARINIZ HAYATA GEÇİR
Geleneksel düz tahta, kendine özgü binaları, canlı trafiği ve işlerine katılan ya da onlar için inşa ettiğiniz şehrin tadını çıkaran sevimli vatandaşları ile eksiksiz, gelişen bir 3D şehir haline geldi. Her şehir, kendine özgü karakteri ve mimari tarzının yanı sıra komik tuhaflıkları ile tanıdık ama benzersizdir. Sakinlerinin dünyanın en mutluları olmasını sağlarken şehri daha da güzel hale getirmek için her şehrin kilidini açın ve büyütün – mutlu vatandaşlar şehirleri müreffeh kılmak için en iyi malzemelerdir!

EMLAK AL, EV VE OTEL İNŞA ET, KİRA TOPLA VE ZENGİN OL
Bu bir MONOPOLY oyunudur ve ismine sadık kalarak size mülk satın alma ve onları çok çeşitli binalarla doldurma fırsatı verir: evler, oteller, hatta işletmeler! Bay MONOPOLY Tycoon Apk İndir tavsiyesine uyun, akıllıca yatırımlar yapın, şehri inşa edin ve bu süreçte her zamankinden daha fazla rant elde edin.
Her şehir kendi çok çeşitli binalarıyla gelir – süper nadir görülecek yerler de dahil olmak üzere hepsine sahip olmayı başarabilecek misiniz?
Bir emlak vizyoneri olarak, vatandaşlarınızın mutluluğunu ve dolayısıyla her mahallenin nakit üretme hızını optimize etmek için doğru binaları eşleştirebilecek misiniz? MONOPOLY Tycoon Apk İndir

TAM GÖREVLER VE SAKİNLERİN HAYALLERİNE ULAŞMALARINA YARDIMCI OLUN
Her şehir size bir dizi yerel vatandaşla tanışma fırsatı verir – sevimli, ilginç, eğlenceli ve şehirlerini canlandırmak için yardımınıza çok ihtiyaçları var! Gelin ve politikacı Olivia veya yıldız şef Hubert ile tanışın!

GAYRİMENKUL GÜCÜ KAZANMAK İÇİN MÜZAYEDE BÜYÜK İNDİRİMLER YAPIN
Bedava öğle yemeği diye bir şey yoktur… Gerçekten bir mülk istiyorsanız ve yerel bir tekel kuruyorsanız, diğer oyuncularla rekabet etmeniz gerekecek – iyi oynayın ve en iyi mülkleri en düşük fiyatlarla alacaksınız, ancak çok teklif verirseniz düşük bu özellikler bir rakibi mutlu edecektir.

DAHA ÖNCE HİÇ GÖRMEDİĞİNİZ GİBİ BİR TEKEL OYUNU
Geleneksel MONOPOLY masa oyununun tüm ikonik unsurları mevcut, ancak dünyadaki en zengin kişi olmak için bu hızlı tempolu yarışa aktarıldı ve uyarlandı. Gel ve kendin gör! MONOPOLY Tycoon Apk İndir

TÜM ŞEHİRLERİ TAMAMLAYIN VE NİHAİ GAYRİMENKUL İŞBİRLİĞİ OLUN!
Büyük zenginlikle birlikte büyük güç de gelir – sizin durumunuzda, yeni şehirlerin kilidini açarken yeni ufuklara açılma gücü. Düşünülecek çok yatırım, sahip olunacak çok sayıda mülk ve bina!

MONOPOLY Tycoon oyununu oynamak ücretsizdir, ancak bazı oyun içi öğeler gerçek parayla da satın alınabilir.

*Oyunu oynamak için internet bağlantısı gereklidir*
MONOPOLY adı ve logosu, oyun tahtasının ayırt edici tasarımı, dört köşe karesi, MR. MONOPOLY adı ve karakteri ile tahta ve oyun parçalarının ayırt edici öğelerinin her biri, mülk ticareti oyunu ve oyun ekipmanı için Hasbro’nun ticari markalarıdır {ve izin alınarak kullanılır}.
© 1935, 2022 Hasbro. Her hakkı saklıdır. MONOPOLY Tycoon Apk İndir

Neler yeni ?

MONOPOLY Tycoon'a yeni içerik geliyor!• YENİ OKUL MİNİ OYUN — Renkli sıvıyı, tüm renkler sıralanana kadar test tüplerine dökün! Temizlenen her kimya sınıfı için ödüller kazanın!• YENİ POLİS MİNİ OYUNU — Polis Karakollarını şehrin acil durumlarına bağlayın! Renkli noktaları eşleştirin ve çözülen her bulmaca için ödüller kazanın!• YENİ UYGULAMA DÜĞMESİ — HUD'daki yeni düğmeye dokunarak Yardımcı Program Paneline erişin! Kira/H İkramiyelerinizi kontrol edin ve Şehir Sorunlarına göz kulak olun!


Hemen indir ( 506.29 MB)

Artık indirmeye hazırsınız MONOPOLY Tycoon ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.