My Radio :Local Radio Stations, AM FM Radio App

My Radio :Local Radio Stations, AM FM Radio App
Uygulama Adı My Radio :Local Radio Stations, AM FM Radio App My Radio :Local Radio Stations, AM FM Radio App is the most famous version in the My Radio :Local Radio Stations, AM FM Radio App series of publisher QR Scanner & QR Code Generator & Radio & Notes
Yayıncı QR Scanner & QR Code Generator & Radio & Notes
Tür Müzik ve Ses
Boyut 20.32 MB
Versiyon 1.1.09.0329
Total installs 5,000,000
Güncelleme Tarihi Mart 29, 2022
MOD Bilgisi Kilitler Açık
Android Android Müzik ve Ses
4.7 ( 480 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

My Radio :Local Radio Stations, AM FM Radio App Apk İndir kullananların değişik ülkelerdeki bir radyo istasyonu kaynağına erişebilecekleri etkisi altına alan bir radyo ve podcast dinleme uygulamasıdır. İstasyon sayısı fazlaca çeşitlidir, bu yüzden deneyimlemek için en sevdiğiniz türü kolayca bulabilirsiniz. Aynı zamanda kullanım esnasında kullanım sürecinizi en iyi biçimde optimize etmenize destek olacak özellikler de olacaktır. Bu uygulamada asla şüphesiz kaçıramayacağınız coşku verici programlar olacaktır.

My Radio’da kullanıcılar, göz ardı edemeyeceğiniz etkisi altına alan bir radyo dinleme özelliği yaşayacaklar. Uygulama, 200’den fazla ülkeden değişik türlerde fazlaca sayıda radyoyu destekler. Böylece kaç adet bulabileceğinizi kolayca tahmin edebilirsiniz ve bu radyo istasyonları fazlaca muhtelif türlere yayılıyor. Sadece birkaç kolay arama adımıyla, sorunsuz bir biçimde deneyimlemek için doğru istasyonu bulacaksınız. Beğendiğiniz radyo istasyonlarını aramak için My Radio Apk bulucusunu kullandığınızda, arama yapmanın iki yolunu göreceksiniz.

Geleneksel yol, ne aramak istediğinizi bilmektir, bu yüzden deneyimlemek için alakalı anahtar kelimeyi girmelisiniz. Ayrıca, hangi şovu izlemeniz icap ettiğini bilmiyorsanız, mevzuya ve türe nazaran arama yapmak harika bir seçim olacaktır. Uygulama, desteklediği kategorileri ve mevzuları ayırdı, bu nedenle ancak ne istediğinizi aramanız gerekiyor.

My Radio :Local Radio Stations, AM FM Radio App Apk İndir

Belirli bir kanalı sık sık dinlediğinizde, onlara süratli bir biçimde erişmek isteyeceksiniz. Aramaya girmeden süratli yol, beğendiğiniz istasyonları listelemektir. Oradan, dilediğiniz vakit dinlemek dilediğiniz istasyonları kolaylıkla kaydedebileceksiniz. Ayrıca, bu hususiyet müzik, radyo ve öteki medya akışını elde eden uygulamalarda da yararlıdır. Sevdiğiniz kanalların sayısı zaman zaman kararsız olacaktır.

Dünyanın her yerindeki yerel Radyo istasyonundan veya My Radio Apk İndirİstasyonundan canlı AM-FM Radyo programını her zaman ve her yerde dinlemek ister misiniz?
Radyoyu kolayca ayarlayabilen ve hızlı bir şekilde ücretsiz bir am fm radyo istasyonu bulabilen ücretsiz bir radyo uygulaması mı arıyorsunuz?
O zaman bu basit ücretsiz tunein radyo, fm radyo uygulaması tam olarak istediğiniz şey

Radyom – FM Radyo Uygulaması Ücretsiz, canlı AM-FM Radyo İstasyonu, Android için ücretsiz bir mobil radyo uygulamasıdır. Dünya çapında ücretsiz olarak 50000’den fazla Çevrimiçi tunein radyo istasyonu içerir. Bu basit radyo ücretsiz fm uygulamasıyla, tuner radyo istasyonlarını yüksek kalitede istikrarlı ve sorunsuz bir şekilde dinleyebilirsiniz. My Radio Apk İndir canlı haberler, müzik (rock, pop, eskiler, enstrümantal, hip-hop, gospel, şarkılar…), spor, komedi, talk show, konser vb. gibi farklı türlerde ünlü canlı fm radyo içerir.

ABD’den Radyo
Fox ve CNN Radyo, NPR,
KISS FM 102.7, iHeart Radio’dan WHTZ,
ESPN, Bilgi Savaşları, 181FM
New York California’dan…

Küresel Radyo
İngiltere, Fransa, İtalya, İspanya’dan FM radyo
Latin Amerika’dan FM Radyo
Brezilya’dan FM Radyo
Japonya, Kore, Çin, Hindistan, Güneydoğu Asya’dan FM Radyo

My Radio, sizin için basit bir kullanıcı arayüzü arayüzüne sahiptir, kullanımı kolay, radyo istasyonlarınızı ada, dile, eyalete veya bahçe radyosu gibi ülkeye göre hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. Ayrıca My Radio, kullanıcılar için Zamanlayıcı, Alarm, Araba Modu, Karanlık Mod, Özel istasyon ekle gibi güçlü özellikler sunar.

⭐Ana İşlevler:⭐
📻 Ücretsiz çevrimiçi Radyo: Dünya çapında ücretsiz 50.000’den fazla AM-FM radyo istasyonuna erişmenizi sağlayan basit bir radyo ücretsiz uygulaması
🔎 Keşfedin: Kolayca radyo istasyonu arayın, tamamen basit bir radyo uygulaması
❤️ Favoriler: Favori radyolarınızı kaydedin. Canlı radyo yayınını istediğiniz zaman dinlemek kolay
🚗 Araba Modu:Android Auto(Araba Radyosu) Araba kullanırken kolayca Radyo FM Dinlemenizi sağlar
⏰ Çalar saat: Sizi uyandırmak için en sevdiğiniz FM radyo alıcısını veya İnternet radyosunu kullanın
⏲️ Zamanlayıcı: FM radyo dinlerken uykuya daldığınızda, bu ücretsiz tunein radyo uygulamasıyla radyoyu kapatın
🌛 Karanlık Mod:Karanlık ortamda Radyo FM Dinlerken gözlerinizi rahatlatır

50000+ FM Radyo ve AM Radyo İstasyonları
My Radio, dünya çapında 50000’den fazla FM radyo, AM radyo ve İnternet radyo istasyonuna erişmenizi sağlar. Bu ücretsiz FM radyo uygulamasıyla, memleketinizden veya başka yerlerden AM FM yerel radyo istasyonlarını ve radyo kanallarını kolayca dinleyebilirsiniz. Radyo istasyonunu ücretsiz dinleyelim ve radyo AM’nizi bulalım.

Radyo İstasyonlarınızı Bulmak Kolay
My Radio, istediğiniz radyo istasyonunu bulmak için birçok yöntem sunar. En sık dinlenen ücretsiz radyo istasyonları otomatik olarak ana sayfada görüntülenecektir. Bu basit ücretsiz radyo uygulamasını kullanarak radyoyu istediğiniz gibi kolayca ayarlayabilirsiniz. Dünyadaki haberleri almak için FM radyo dinleyin.

Uyku Zamanlayıcılı Tuner Radyo
Bir uyku zamanlayıcısı ayarlarsanız ücretsiz radyo uygulaması otomatik olarak duracaktır. Yatmadan önce ücretsiz radyo istasyonlarını ve radyo AM’yi dinlerken radyo uygulamasının durmayacağından asla endişelenmenize gerek kalmayacak. Yatmadan önce bu radyo FM AM uygulamasında bir zamanlayıcı ayarlamanız yeterlidir. İyi bir fm radyo alıcısı iyi uyumanıza yardımcı olur. FM radyo ve ücretsiz yerel radyo dinleyin, ruh halinizi sakinleştirin ve derinden rahatlayın.

En Sevdiğiniz Radyo İstasyonuyla Ücretsiz Uyandırın
Bu basit radyo ücretsiz uygulamasını kullanarak radyonuzla bir alarm kurun. Bu fm radyo alıcısı sizi alarm saatinde uyandıracak ve otomatik olarak ücretsiz radyo istasyonlarını ayarlayacaktır. Telefonuma ücretsiz radyo indirip am fm yerel radyosunu dinlemenin zamanı geldi.

Sorumluluk Reddi:
My Radio, tunein radyo ve tuner radyo için bir tuner radyo oynatıcısıdır. Herhangi bir medya ile bağlantısı yoktur. Sahiplerin telif haklarına saygı duyuyoruz.

Bu ücretsiz canlı radyo uygulaması sizin için yararlıysa, radyo uygulamasını arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşın.
İstasyon eklemek isterseniz, support@guloolootech.com adresinden bize mail atın.
My Radio – Ücretsiz AM FM Radyo Uygulaması, AM Radyo İstasyonu’nu kullandığınız için teşekkür ederiz.

Neler yeni ?

- ⭐ 50000+ radyo istasyonu, müzik ve talk show- ⭐ Çeşitli müzik türlerinin radyo istasyonlarını keşfedin- ⭐ Uyku geri sayım sayacının basit ayarı- ⭐ En sevdiğiniz radyo istasyonunu çalar saat olarak kullanın


Hemen indir ( 20.32 MB)

Artık indirmeye hazırsınız My Radio :Local Radio Stations, AM FM Radio App ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.