NASCAR Apk İndir – Para Sürümü Güncel

NASCAR Apk İndir – Para Sürümü Güncel
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher 704Games
Yayıncı 704Games
Tür Yarış
Boyut 18mb
Versiyon 4.2.4
Total installs 1,000,000
Güncelleme Tarihi Nisan 18, 2022
MOD Bilgisi Sınırsız Para
Android Android Yarış
3.5 ( 229 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

NASCAR Apk İndir Tek resmi NASCAR yayıncısının sunduğu bu oyunda NASCAR parkurlarında yarış ve Şampiyon ol!

Hiç profesyonel bir NASCAR sürücüsüyle aynı adrenalin patlamasını hissetmek istemiş miydin? Aradığın tam burada! NASCAR Heat Mobile, cep telefonunu sürücü koltuğuna dönüştürüyor, hem de birebir aynı hissi yaşatarak. Favori sürücünü ve arabanı seç, araba yarışlarının en iyileriyle mücadele et ve ok gibi fırlayıp bitiş çizgisine ulaş!


MOTORLARINI ÇALIŞTIR
Aracına güven, seni parkurda asla yüz üstü bırakmayacak. Bir sonraki yarışta aracına ve sürüş becerilerine yüzde yüz güven ve şimşek gibi ilerleyip sezonun galibi ol! Amerika’daki 23 NASCAR Kupa Serisi parkurlarının tamamında yarış ve şampiyonların geçtiği yollardan geç.

KENDİ İMPARATORLUĞUNU KUR
NASCAR’da tek önemli olan yarışı kazanmak değildir; başarılı bir franchise oluşturmak da bir o kadar önemlidir. Hayran Bölgeni oluşturma şeklin, popülerliğini, arabaları yükseltme becerini ve parkurda rekabet etme kabiliyetini doğrudan etkileyecek. Hiç düşünmeden Hayran Bölgeni oluşturmaya kalkma, aklını kullan! NASCAR Apk İndir

YÜKSELT, İNCE AYARLAR YAP VE HAZIRLAN
Amerika’nın farklı bölgelerinde yarışırken hem kendin hem de araban için uyum sağlaman ve yükseltme yapman gerekecek. Garajın, bir sonraki mücadeleye hazırlanmana yardımcı olacaktır. Zafere hızla ve kolayca ulaşmak üzere bir sonraki yarışın için en uygun yükseltmeleri seç!

BİR EFSANE OLARAK YARIŞ
Hiç Chase Elliott, Kyle Busch ya da Joey Logano olarak yarışmak istemiş miydin? Eğer istediysen, doğru adrestesin. NASCAR Heat Mobile’da favori sürücün olarak yarış ve kendi yarış ekibini oluştur. Gelmiş geçmiş en büyük sürücülerden biri olarak ihtişamlı anları yeniden yaşa ve ok gibi fırlayıp bitiş çizgisine ulaş!

GÜNLÜK BONUS ÖDÜLLER
Yarışmalara gösterdiğin ilgi karşılığında takdirimizi belirtmek için, sana parkurda ve parkur dışında yardımcı olacak birkaç ödül vermek istiyoruz. Tek yapman gereken her gün oturum açmak, ardından sonraki ödüllerini alabilirsin! NASCAR Apk İndir

ARKADAŞLARINLA BİRLİKTE ÇALIŞ
Her yarışçının bir ekibe ihtiyacı vardır ve NASCAR Heat Mobile’da da aynı şey geçerlidir. NASCAR’da kendi ihtişamlı ve başarılı imparatorluğunu kurmak için arkadaşlarını etiketleyerek bir takım oluştur!

2021’de Neler Yeni?
YENİ ÖZELLİK GÜNCELLEMELERİ:
Yeni Pilotlar ve 60+ Yeni Renk Şeması
Yeni Camaro Otomobil Modeli
Başarılar ve Oyun Kayıtlarında Genel İyileştirmeler

NASCAR Apk İndir


Lütfen Unutma: Oynamak için 13 yaşından büyük olman gerekiyor. Uygulama içinde, 13 yaşından büyüklere hitap eden sosyal ağ sitelerine ve internet içeriğine giden bağlantılar mevcuttur. NASCAR Heat Mobile ücretsiz oynanan bir oyundur ancak uygulama içinde satın alım öğeleri sunulmaktadır. Bu oyunu oynayarak 704 Games Company’nin Gizlilik Politikası ile Hüküm ve Koşullarına rıza göstermiş olursun.

Kullanıcı Sözleşmesi: https://nascarheat.com/end-user-license-agreement/
Gizlilik Politikası: https://nascarheat.com/privacy-policy/
Destek: https://nascarheat.com/support/

NASCAR ®, National Association for Stock Car Auto Racing, LLC. şirketinin tescilli ticari markası olup lisans çerçevesinde kullanılmaktadır. Diğer tüm araba, ekip ve sürücü görüntüleri, parkur isimleri, ticari markalar ve diğer fikri mülkiyetler, ilgili sahiplerinden alınan lisans çerçevesinde kullanılmaktadır.

© 2021 704 Games Company. 704Games, 704 Games Company’nin ticari markasıdır. Tüm hakları saklıdır.

Neler yeni ?

Nisan abonelik planlarını ve herkese açık özel bir Kwik Trip özel boya şemasını almak için bu güncellemeyi alın. Güncelleme ayrıca küçük iyileştirmeler ve hata düzeltmeleri de içeriyor.


Hemen indir (18mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.