Nextgen: Truck Simulator Apk İndir – Sınırsız Para Sürümü

Nextgen: Truck Simulator Apk İndir – Sınırsız Para Sürümü
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher Tassimov Games
Yayıncı Tassimov Games
Tür Simülasyon
Boyut 381.26 MB
Versiyon 1.2
Total installs 500,000
Güncelleme Tarihi Nisan 13, 2022
MOD Bilgisi 20 Kasım 2021 11:59 Yerleşik menü işlevi şu şekilde güncellendi:Para +1001002. Reklam ve Araçların Kilidini Açmaya Git3. Sınırsız yakıt4. Motor ısınmıyor5. Araba ivmesi
Android Android Simülasyon
3.8 ( 769 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Nextgen: Truck Simulator Apk İndir, oyuncunun deneyimini garanti altına almak için yapılan değişikliklerle bir süre beta operasyonundan sonra piyasaya sürülen bir sürüş simülasyon oyunudur. Oyunu daha kararlı hale getirmek için bazı ince ayarlar ve oyunun sahip olduğu arabalar listesinde bazı yeni araçlar bulacaklar. Aynı zamanda, her modun ilginç noktaları var ve oyuncular kendi deneyimlerine karar verecekler. Gelecekte daha fazla mod görünecektir.

Nextgen: Truck Simulator Apk oyuncular, oyunun beta sürümüyle bir süre yaşadıktan sonra tam sürümü deneyimleyecekler. Beta sürümünden veriler alındıktan sonra oyuncular daha az hata içeren bir sürüm yaşayabilirler. Bu lansmana damgasını vuran oyuncular, ayrıca yeni eklenen iki yeni araç, Niva ve Gazel, farklı görünümlere sahip iki tür araba, deneyimlemenizi bekliyor. Oyuncular, şehirden kolayca bulabileceğiniz çeşitli ortamlara kadar ayrıntılı çevresel unsurlarla geniş bir dünyaya girecekler.


Nextgen: Truck Simulator Apk İndir

Aynı zamanda, herhangi bir oyuncu konumdaki değişiklikten etkilenecek ve her biri farklı bir his veriyor. Böylece oyuncular yaşadıkları süre boyunca sıkılmayacaktır ve oyundaki görevleri tamamlayacaktır. Oyuncular, farklı oyun modlarına ait Nextgen: Truck Simulator Apk İndir hayranlık uyandıran seviyeler bulacaklar. Her mod, görmezden gelemeyeceğiniz belirli bir miktarda eğlence getiriyor.

Aynı zamanda, önceki beta sürümlerine benzer şekilde, oyuncular tamamen ayrıntılı kontrol adımlarını gerçekleştirmek için uygun olduğunu düşündükleri kontrol yöntemini seçmeye devam edecekler. Araçta gezinmeyi, hızı artırmayı veya azaltmayı ve doğru bir şekilde ilerlemeyi veya geri gitmeyi içerir. Bu oyunun deneyimlemeniz gereken iki mevcut modu, tek oyunculu ve ücretsiz sürüştür. Tek oyuncu için oyuncular arabalarına farklı günlük seviyelerde katılacaklar.

Nextgen: Truck Simulator Apk

Her günün ortak bir yanı vardır: işaretlenmiş ve mesafenin eşlik ettiği bir alan vardır. Aynı zamanda, çalışmalarınız bu alanlara hızlı bir şekilde taşınacaktır çünkü her seviye, işi tamamlamak için gereken bir süreyi belirleyecektir. NEXTGEN TRUCK SIMULATOR, zorlu zorluklardan korkmayan deneyimli sürücüler için mobil oyundur! Büyüleyici ve heyecan verici görevler, en zorlu ve en zor seviyeler, çeşitli yerler.

Kendi işinizi yönetin, kaynakları çıkarın ve satın ya da sadece yüksek değerli kargoları taşıyın! Oyunda harika ve çarpıcı grafikler ve oldukça gerçekçi fizik sizi bekliyor. SUV, minivan veya 8×8 canavar kamyon sürün! Tüm araç sınıflarını sürmek için becerilerinizi ve yeteneklerinizi test edin. ÇEVRİMİÇİ kargo teslim edin! Tüm bunları NEXTGEN KAMYON SİMÜLATÖRÜ’nde bulacaksınız

Neler yeni ?

ÖZELLİKLERİ:- Yeni Araçlar- Otobüs İş Sistemi- Taksi İş SistemiSABİTLEME:- Seviye zaman- Römork fiziği- Araç fiziği


Hemen indir ( 381.26 MB)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.