No Limit Drag Racing 2 MOD APK 1.5.0 (Para Hileli)

No Limit Drag Racing 2 MOD APK 1.5.0 (Para Hileli)
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher Battle Creek Games
Yayıncı Battle Creek Games
Tür Yarış
Boyut 44 MB + 211 MB
Versiyon 1.5.0
Total installs 1,000,000
Güncelleme Tarihi Mayıs 15, 2022
MOD Bilgisi Para Hileli
Android Android Yarış
3.7 ( 362 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Drag yarış oyunlarının OG'si geri döndü ve her zamankinden daha iyi! No Limit 2.0, orijinal oyunu harika yapan her şeyi aldı ve kadranı 11'e çevirdi – daha fazla ayar, daha fazla kişiselleştirme, daha iyi fizik, daha iyi mekanik ve orijinal oyunun sahip olabileceğinden daha fazla içerik.

FACEBOOK'TA BİZİ GİBİ:
http://facebook.com/NoLimitDragRacing


Not: Uygulama yepyeni, bir hata bulursanız lütfen olumsuz bir inceleme bırakmadan önce düzeltmem için bana bir şans verin.

ÖZELLİKLERİ

ARAÇLARINIZ İÇİN TAM ÖZELLEŞTİRME
Limitsiz, aracınızın görünümü üzerinde tam kontrol sağlar: Özel boya, kaplamalar, çıkartmalar, jantlar, gövde kitleri – liste uzayıp gidiyor. Milyonlarca farklı kombinasyon vardır ve bu, arabanızı istediğiniz gibi almanızı sağlar.

ARABA GÖSTERİLERİ
Yolculuğunla gurur mu duyuyorsun? Araba şovumuza girin ve ödüller için dünyanın dört bir yanındaki diğer oyuncularla yarışın!

ÇEVRİMİÇİ ÇOK OYUNCULU
Çevrimiçi çok oyunculu modda dünyanın her yerinden diğer yarışçıları oynayın. Yine de dikkatli olun – bu oyunda bazı hızlı insanlar var!

ARACINIZI AYARLAYIN
No Limit'te, aracınızın vites, devir sınırlayıcı, süspansiyon, zamanlama, yakıt dağıtımı, hızlanma ve kalkış kontrolü üzerinde tam kontrole sahip olursunuz. Dahil edilen dyno, yapılan değişiklikleri test etmenize ve doğru yöne gittiğinizden emin olmanıza olanak tanır! Ayar neredeyse sınırsızdır – Kısa arkası olan uzun bir birinci vitesi kullanmak ister misiniz? Yapabilirsin! Sınırlayıcıyı başlatmak ister misiniz? Yapabilirsin! Ayarlama özellikleri o kadar derindir ki, tekerlek çubuğunuzun yerden ne kadar yüksekte olduğunu bile ayarlayabilirsiniz!

DEĞİŞİKLİKLER
Limitsiz'de, stok bir arabada uzun süre koşarak hayatta kalamazsınız. Farklı motor blokları, girişler, supap dizileri, egzozlar, lastikler vb. ile yükseltme yapın… Arabanızı değiştirirken, her değişiklik arabanızın kabiliyetini biraz değiştirdiği için ayarlarınızı takip etmeniz gerekecek. En yüksek performansta kalmak için, melodinizi sürekli olarak test ettiğinizden ve ince ayar yaptığınızdan emin olun.

BEDAVA
Limitsiz Drag Yarışı reklam desteklidir ve indirmek tamamen ücretsizdir. Reklamları devre dışı bırakmak istiyorsanız tek yapmanız gereken oyun içerisinden altın satın almak. Oyunda *HERHANGİ* bir altın alımı ile reklamlar devre dışı bırakılacak!

Gizlilik Politikası:
http://www.battlecreekgames.com/nlprivacy.htm

Neler yeni ?

- Death Trap sohbete girdi
- Yeni bir araba daha :)


Hemen indir ( 44 MB + 211 MB )

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.