Off Road Apk İndir – Sınırsız Para Hilesi Sürümü

Off Road Apk İndir – Sınırsız Para Hilesi Sürümü
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher Ararat Games
Yayıncı Ararat Games
Tür Yarış
Boyut 18mb
Versiyon 1.1.4.6
Total installs 100,000
Güncelleme Tarihi Nisan 18, 2022
MOD Bilgisi Sınırsız Para
Android Android Yarış
( 130 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Off Road Apk İndir, zorlu topraklarda size özgür bir krallık getiriyor. Güzel süper arabalarla araziyi fethetmek isteyen oyuncular, bu son derece çekici ve heyecan verici oyunu göz ardı etmemelidir. Artık bu Off Road Apk İndir yolculuğuna ayak bastığınızda sürüş yeteneğinizi sınırsız olarak yükseltebilir ve deneyimleyebilirsiniz. Yolda sürekli engellerin ortaya çıktığı vahşi dağların ve tepelerin manzarasına adım atacaksınız. Bu savaş, doğal dünyayı fethetmek isteyenler için en uygun olarak kabul edilir.

Arabayla ilgili oyunların çoğu pistte rakiplerle hız savaşları yaşasa da, Off Road Apk İndir fethetmek için farklı bir yol seçmeye karar verdi. Bu oyunda tek başınıza olacaksınız ve gideceğiniz yerin önceden yazılmış bir senaryosu olmayacak ama bu tamamen sizin keskin sezgilerinize ve zekanıza bağlı olacak. Gönlünüz size, konforlu, alçak eğimli, heybetli manzaralara sahip topraklara mı yoksa bu yolun çıkmaz sokaklarına mı gitmenizi söyleyecek?


Off Road Apk İndir

Bu büyüleyici oyunda her şey olabilir. Size sunduğumuz bağlam, esas olarak dev kayalar, yükselen dağlar ve özellikle eski yeşil ağaçlarla çevrili vahşi dağlar ve ormanlardır ve kaçırılmaması gereken yoğun bir cazibe yaratır. Rakip yoksa, alacağınız puanların sayısı, birçok oyuncunun sorusu olan hangi karara bağlı olacaktır. Bilmeyen oyuncular için, geldiğiniz yollar haritada belli ve belli olmuyor ama Off Road Apk İndir her yerde yolunuzu tıkamak için engeller de kurmuş.

Çıkamayan devasa sert kayalar veya korkunç çamur birikintileri arasında sıkışan araba olabilir. Dağ ormanındaki bu Off Road Apk yolculuğunda test etmek için sürüş becerilerinizi, sezgilerinizi ve zekanızı kullanın. Bir arabanın fiziksel olarak doğru 4×4 canavarlarına binin, en zorlu denemelerin ve engellerin bile üstesinden gelmek için onları yükseltin ve ayarlayın, gizli manzaraları keşfedin. En iyi sürücü ol ve daha önce kimsenin gitmediği yerlere git!

Neler yeni ?

- Harita değişiklikleri- Görev iyileştirmeleri- Eğitim iyileştirmeleri- UI ve HUD değişiklikleri- Teknik iyileştirmeler- Küçük hata düzeltmeleri


Hemen indir (18mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Daha fazlaArarat Games

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.