Paper.io 2 Apk İndir – Güncel Reklamsız Sürüm

Paper.io 2 Apk İndir – Güncel Reklamsız Sürüm
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher VOODOO
Yayıncı VOODOO
Tür Arcade
Boyut 10mb
Versiyon 2.6.0
Total installs 100,000,000
Güncelleme Tarihi Mayıs 10, 2022
MOD Bilgisi Reklamsız
Android Android Arcade
3.1 ( 605 ratings )
Price: $0
Hemen indir
  • Reklamsız

Rate this post

Paper.io 2 Apk İndir, herkesin hayatta kaldığı veya etkili taktikler aracılığıyla diğer oyuncuların alanlarını ele geçirdiği yeni bir tür rekabetçi oyunla herkesi tanıştırıyor. Ayrıca, her yaş için uygun ve mükemmel bir ortam yaratmak için samimi ve anlaşılır kavramlar kullanır ve canlandırıcı sesler içerir. Tabii ki, aynı zamanda insanların işteki kinlerini yatıştırmaları veya birlikte iyi vakit geçirmeleri için de mükemmel bir oyun. Paper.io 2’nin oynanışı basittir, her şey sıradandır ve birbirleriyle biraz rekabet vardır. Bu arada herkesin görevi, mümkün olduğu kadar çok alanı renklendirmek ve diğer oyunculardan başarıyla emdikleri boşluk sayısına göre şampiyonluğu kazanmaktır.

Paper.io 2 Apk İndir

Ancak, diğer insanlar tarafından yok edilmeden veya komik bir şekilde intihar etmeden boş alanları başarıyla ele geçirmek için her şey biraz sanat veya teknik gerektirir. Oyun arkadaş canlısıdır, bu nedenle kontrol sistemi, imkansız anları gerçekleştirmede nazik ve esnektir. Ancak oyuncunun geçtiği her yer belli bir renk izi bırakır ve eğer bağlantı kurmayı başarırsa imzası ile alanı renklendirebilir. Hareket halindeyken, oyuncular yanlışlıkla başkalarının şeritlerine çarparsa, başarısız olur ve tüm renkler haritadan silinir ve diğer yarışmacılar için harika bir fırsat yaratır.

Oyun modlarının çeşitliliği, Paper.io 2’nin atmosferi daha eğlenceli ve heyecanlı hale getirmek için herkese getirmek istediği harika bir ektir. Oyuncular, renklendirmek veya mümkün olduğunca çok alanı ele geçirmek yerine, ruh halini veya oyunun kurallarını değiştirmek için takım kurabilir veya diğer oyun modlarına katılabilir. Tabii ki, herkesin puanı hala kazanmak için belirleyici faktördür ve her oyun modunun, insanların çok fazla puan alması ve diğer oyuncuları yenmesi için farklı yolları olacaktır.

Neler yeni ?

Küçük hata düzeltmeleri


Hemen indir (10mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Daha fazlaVOODOO

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.