PC Creator Apk İndir – Sınırsız Para Güncel Sürüm

PC Creator Apk İndir – Sınırsız Para Güncel Sürüm
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher UltraAndre
Yayıncı UltraAndre
Tür Simülasyon
Boyut 12mb
Versiyon 5.5.0
Total installs 5,000,000
Güncelleme Tarihi Nisan 12, 2022
MOD Bilgisi SINIRSIZ PARA
Android Android Simülasyon
4.3 ( 945 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Sınırsız Para: Bilgisayar tutkunu olanlar için bunun son derece “pahalı” bir tutku olduğunu herkes bilir. Bir bilgisayar satın almanın maliyeti ucuz değildir ve bileşenleri de öyle. Bu oyunda, bilgisayarınızı yükseltmek için çok paraya ihtiyacınız var. Sınırsız Para MOD versiyonumuz bu konuda size yardımcı olacaktır. Tüm para problemlerinizi silecek, beğendiğiniz bir bilgisayara hızlı bir şekilde sahip olmanıza yardımcı olacak.
Rate this post

PC Creator Apk İndir, harika bir ürün oluşturmanıza yardımcı olmak için bir PC’deki parçaları birleştirme ve onarma çalışmalarından ilham alan bir oyundur. Bu oyunda yerine getirmeniz gereken çeşitli gereksinimler bulacaksınız ve bu sayede daha değerli ve verimli bilgiler öğreneceksiniz. Aynı zamanda bu oyunda erişebileceğiniz ve satın alabileceğiniz birçok şey olacak. Bu nedenle, paranızı nasıl mantıklı bir şekilde harcayacağınızı seçmeniz gerekecek. PC Creator Apk 

PC Creator Apk İndir geldiğinizde, müşterilerin belirli bir PC’ye yükseltme veya bir araya getirme ihtiyaçlarını karşılamak için gerçekten heyecan verici bir oyuna katılacaksınız. Belirli bir miktar para kazanmak için tamamlamaya çalışan bir istek alacaksınız. Tabii ki, bu oyun yoluyla oyuncular, PC ve onu çevreleyen faktörlerle ilgili daha fazla bilgi edinebilirler. Bu bilgi verimlidir ve yeni bir PC yükseltmek veya satın almak istiyorsanız kullanışlı olacaktır. İşinizi yapmak için kendinize bir tesisiniz olacak, ancak bu çok az.


PC Creator Apk İndir

Yani bu boyutta, oyunun başlarında yalnızca belirli miktarda istek alırsınız. Aynı zamanda, geniş bir perspektiften gözlemleyeceksiniz ve bu tesisteki bazı faktörleri bir PC oluşturmayı veya yükseltmeyi kolaylaştırmak için etkileyebilirsiniz. Size her zaman ilgili bilgileri veren bir asistan ile bu oyunun oynanışına tam olarak erişebileceksiniz ve bunları dikkatlice okumanız gerekecek.

PC Creator İndir size para kazandıran iş, misafirlerin isteklerini yerine getirmenizdir. Oradan, her istek, aldığınız para miktarını ve isteklerini görecektir. Yukarıda belirtildiği gibi oda büyüklüğünün etkisi nedeniyle bu istekleri kabul edeceksiniz. Ayrıca, paranızı kaybetmek istemiyorsanız bu isteğinizi reddetmekte zorlanacaksınız. Bu nedenle, gereksinimleri tamamlamanız için sizi aceleye getirecek hiçbir şey yoktur. İstekler bir listede görünecek ve onlar hakkında daha fazla bilgi okumak için herhangi bir şeye dokunabilirsiniz.

Ayrıca, bu liste sayesinde, bir bilgisayarı yükseltmek veya yeni bir tane oluşturmak gibi bir isteği tamamlamak için ne yapmanız gerektiğini bileceksiniz. Böylece her istekte, gereksinimlerinde karışıklığı önlemek için ne yapmanız gerektiğini bilirsiniz. Bunlarla ilgili bilgileri aldıktan sonra bu istekleri tamamlamaya devam edeceksiniz. PC Creator Apk İndir, kendinizi ücretsiz olarak bir PC oluşturucu olarak denediğiniz bir simülatör kralı oyunudur!
Müşterilerin siparişlerini çeşitli gereksinimlerle yerine getirmeniz gerekir: bir bilgisayarı sıfırdan birleştirmek, işletim sisteminin görüntülerini monte etmek, bir bilgisayarı yükseltmek, farklı programlar yüklemek, öğeleri düzeltmek, gerçek oyunlar oynamak, kripto madenciliği yapmak, viral olmak ve daha fazlası.

Buna ek olarak, kripto para madenciliği yapmak için boşta madenci kralı gibi madencilik çiftliğinizi oluşturmak ve boşta kralımızı diğer sim’lerden farklı kılan kendi bilgisayar mağazanızı kurmak için özel bir fırsatınız var.

Kullanıcı dostu arayüz
Oyun kurulumumuzun birçok farklı işlevi olmasına rağmen, tüm tycoon oyun süreçlerini yönetmek için şık, modern ve rahat bir arayüz geliştirmek için elimizden gelenin en iyisini yaptık, boşta kalan tıklamanın keyfini çıkarın:
★ animasyonlu kontroller
★ faydalı araç ipuçları
★ düğmelerin kullanıcı dostu ve sade konumlandırılması
★ öğeler simgeleri kendisi için konuşur

Yukarıda bahsedilenlerin hepsini, PC Creator tycoon oyununun sanal dünyasında görebilirsiniz!

Bilgisayarınızı sıfırdan oluşturun
İş simülatörümüzde hayalinizdeki bilgisayarı kurabilirsiniz. Mağazada bir anakart, işlemci, ekran kartı ve diğer parçaları seçip satın alabilirsiniz. Ardından işletim sistemini, sürücüleri, favori programları ve oyunları kurmak üzeresiniz. Ve tüm bunları akıllı telefonunuzdaki tek boş iş adamı oyununda yapabilirsiniz.

Geniş aksesuar seçeneği
Oyunda birçok modern makine parçası var: anakartlar, işlemciler, ekran kartları (PS express, vb.), rastgele erişimli bellek, her zevke uygun güç üniteleri, CPU, GPU. Üstelik bu parçaları en üste kadar overclock edebilir ve bundan sonra üretkenliklerinin tadını çıkarabilir ve boşta bir madenci olabilirsiniz.

Hizmet oluşturucu stüdyo merkezinizi nasıl geliştirebilirsiniz?
Müşterilerin siparişlerini tamamlayarak deneyim puanlarını ve sanal paraları alırsınız. Kazanılan parayla servis merkeziniz için yeni bir oda satın alabilirsiniz. Ayrıca, ekipmanı daha güçlü ve modern olanla değiştirme fırsatı var. Boşta veya tycoon simülatöründe ilerlemeyi her zaman her zamanki gibi görürsünüz.

Bilgisayarınızı nasıl iyileştireceğinizi öğrenin
Clicker’ımızı oynarken, parçaları daha iyileriyle değiştirirken veya onarırken kişisel bilgisayarları nasıl onaracağınızı öğreneceksiniz. Buna ek olarak, PC’nizin tüm parçalarının diğer parçalarla uyumlu olmadığını fark edeceksiniz. Simülatörümüz, bilgisayarınızdan oyuncular, mağazalar veya bireysel siparişler için en iyi şekilde yararlanmanız durumunda ayrıntıları nasıl doğru seçeceğinizi size öğretecektir. PC kurma oyununun gelmesi durumunda, bilgisayarınızda PC parça seçici gibi görünüyor. Oyun inşa etme ve iş simülatöründe profesyonel becerilerinizi geliştirmek için farklı inşaat setleri yapmanız gerekecek!

Popüler işletim sistemlerini yükleme fırsatı
PC Creator size popüler işletim sanal sistemlerini kurma fırsatı verir: Linux, macOS, Windows. Kurulum süreci gerçekçiliğe çok yakındır, bu nedenle farklı işletim sistemlerinin nasıl kurulacağını veya düzeltileceğini öğrenmek için iyi bir zaman. Sadece boşta tycoon oynayarak gerçekten faydalı şeyler öğrenebilirsiniz.

Programların simülasyonu
Çeşitli programları, oyunları kurabileceğiniz ve oyundan çıkmadan test edebileceğiniz yerleşik bir PC simülatörü vardır. En sevdiğiniz oyunları telefonunuzda oynamak için daha iyi ne olabilir? Bir tıklamadan daha fazlası.

Topluluk
İşler yolunda gitmiyor mu? Oyuncuların bilgi ve deneyimlerini paylaştığı ve sadece farklı konularda birbirleriyle iletişim kurduğu discord’daki oyunun resmi sohbetinde bazı tavsiyeler isteyin. Boşta kalan madencimizde yarışmalar ve promosyonlar yapılmaktadır. Onlara hoş bir şekilde şaşıracaksınız çünkü topluluğumuzun görevi simülatör oyunlarını daha iyi hale getirmektir! Ve bu arada! PC’nizi 3D olarak birleştirmeyi denemek istiyorsanız – PC Creator’ın PRO sürümüne hoş geldiniz!

Neler yeni ?

- Ukrayna ordusunun desteğinin onuruna bir paket askeri eşya eklendi- Optimize edilmiş malzeme oluşturma- Optimize edilmiş görev sistemi- Optimize edilmiş oyun kaynak yüklemesi


Hemen indir (12mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.