PIPE HEAD STORY Apk İndir – Sınırsız İtem Sürümü

PIPE HEAD STORY Apk İndir – Sınırsız İtem Sürümü
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher Linked Squad
Yayıncı Linked Squad
Tür Aksiyon
Boyut 7mb
Versiyon 0.771
Total installs 50,000
Güncelleme Tarihi Nisan 7, 2022
MOD Bilgisi Sınırsız İTEM
Android Android Aksiyon
3.7 ( 458 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

PIPE HEAD STORY Apk İndir, yalnızca garip bir türün kapsandığı ve yönetildiği eşsiz bir dünyayı araştırıyor. Kapıdan içeri adım atan oyuncu, müşterilerini kurtarma göreviyle bu dünyaya gelir. Tüm yolculuk boyunca onu aramanız gerekecek çünkü yer belirleyici tamamen işe yaramaz. Zorluklar, korkutucu bir görünüme veya kaçınılmaz çamura sahip bir iblis olarak sizi bekliyor.

Meydan okuma geldi ve yolculuk başlayabilir. PIPE HEAD STORY oyuncularının bu heyecanlı hikayeyi en iyi şekilde yaşayabilmeleri için sistem bazı reklamları kaldırmıştır. Zorluk ve korku seviyelerini tercihlerinize göre ayarlamanız için daha fazla deneyim modu da eklendi. Birkaç özel konsol değişikliği, uzaktan silah kullanımını da kolaylaştırır.

PIPE HEAD STORY Apk İndir

Bir oyuncunun kendisi için doğru olan reytingi ayarlamasını engelleyebilecek herhangi bir ayar yoktur. Zamanında yapılan değişiklikler oyunu harika ve etkileyici hale getirdi. Tehlikedeki kişi, PIPE HEAD STORY Apk İndir müşterilerinizden biridir. Oyuncu, nihai güç kaynağına sahiptir ve savaşma, arama ve donatma konusunda çok fazla deneyime sahiptir.

Bu nedenle, bu garip yeni karanlık dünyaya ayak bastığınızda endişelenmenize veya korkmanıza gerek yok. Bataklığın koruyucusu olan düşmanla yüzleşmeden önce, tehlikede olan kişiyi bulma işini tamamlamanız gerekecek. Bunun birçok dezavantajı vardır, çünkü arama konumuna ne kadar derine inerseniz, yaklaşan tehlikeyi o kadar çok algılarsınız.

PIPE HEAD STORY Apk İndir – Oyunun Pipe Head hakkındaki orijinal versiyonu.

Dışlama bölgesinde görevde olan bilinmeyen bir takipçi sizinle telsizle iletişime geçerek yardım ister, ışık ve havanın olmadığı, yalnızca radyasyon ve aç canavarların olduğu bir sığınakta sıkışıp kalır.
Bir an önce dışarı çıkmasına yardım edin ve orada ne yaptığını öğrenin.

Özellikler:
• Birinci şahıs görünümü ile 3D aksiyon
• Gerçekçi grafikler
• Orijinal hikaye
• İlginç oyun
• İngilizce seslendirme

Neler yeni ?

Daha az reklam.Dokunmatik yüzey düzeltildi.Yeni hayalet modu.Daha fazla kartuş vardı.Düşük ayarlarda çimi devre dışı bırakın.Küçük düzeltmeler.


Hemen indir (7mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.