PK XD

PK XD
Uygulama Adı PK XD PK XD is the most famous version in the PK XD series of publisher Afterverse Games
Yayıncı Afterverse Games
Tür Macera Oyunları
Boyut 12
Versiyon 0.52.0
Total installs 100,000,000
Güncelleme Tarihi Mart 12, 2022
MOD Bilgisi Sınırsız Para/Kilitler Açık
Android Android Macera Oyunları
4.2 ( 334 ratings )
Price: $0
Hemen indir
• MOD Menüsü• Tüm Evlerin Kilidi Açıldı (Yalnızca siz görebilirsiniz) *Modu açın ve Karakter oluşturmaya başlayın.Not: Ayarlar>Uygulamalar>PK XD>İzinler>Diğer uygulamalarda Görüntüle'ye giderek android 6.0 veya üstü için izin verilmesine izin verdiğinizden emin olun.
Rate this post

PK XD MOD APK indir oyununda arkadaşlarınızla birlikte müthiş bir oyun keyfi yaşamaya hazır olun. Arkadaşlarınla beraber oynayabileceğiniz PK XD MOD APK indir oyununda oyuncular eğlenceli ve zevkli bir oyun heyecanı yaşayabiliyorlar. Sahip olduğunuz karakteri özgürce yönlendirebilirsiniz. Her şey sizin kontrolünüz altında olacak.

PK XD MOD APK İndir

PK XD MOD APK hoş geldin!


Bu evreni keşfedip dünyanın her yerinden milyonlarca insana katılmak istiyor musun?! Bize katıl ve bambaşka bir ölçüde eğlenmeye başla!

ARKADAŞLARINLA İLETİŞİMDE OL

Bu dünya senin! Keşfe çıkıp meydan okumalarla yüzleşirken değişik etkinlikler deneyebilirsin: dalgaların üzerinde dinlen, dondurma ye, güçlendirmeyle yükseklere zıpla, dans et ve topluluğunla eğlen!

SADIK DOSTLARA SAHİP OL

Sanal sadık arkadaşlar deneyimini üst seviyeye taşıyacak! Oyunda sana eşlik edecek yaygından nadire birçok tatlı yaratığı bul. Onlara iyi bak ve yanında ne kadar gelişeceklerini gör!

AVATARINI OLUŞTUR

Senin karakterin, senin kuralların! İstediğin her şey olabilirsin, sadece hayal gücünü kullanıp canavar terlikler, geleceğin botları, inanılmaz kanatlar, ninja kılıçları, kedi maskesi, son moda kıyafetler ve daha fazlasını dilediğin gibi bir araya getir.

ETKİNLİKLERE KATIL

Keyif alman için sürekli çok özel anlar planlıyoruz! Adanın her yerinde harika süslemelerin yanı sıra meydan okumalar ve temalı eşyaların olduğu Cadılar Bayramı, Bahar ve Yılbaşı gibi etkinliklerimize katıl!

HAYALİNDEKİ EVİ İNŞA ET

Senin için mükemmel evi istediğin gibi süsle. Önündeki tek sınır hayal gücün! Bulut koltuk, dans matı, yumuşak mat, oyuncu koltuğu, mutfak eşyaları, banyo eşyaları ve daha fazlasına göz at!

ARKADAŞLARINA MİNİ OYUNLARDA MEYDAN OKU

Arkadaşlarınla en eğlenceli mini oyunları oyna. Crazy Run’a katılmaya, Sadık Dost Yürüyüşü’nde rekor kırmaya ya da altın kazanmak için pizza dağıtmaya ne dersin? Oyun Merkezi’ne gir ve tüm meydan okumaları kazan!

TOPLULUĞUMUZUN BİR PARÇASI OL

Oyunu bizimle geliştir! En iyi deneyimleri sunmak için herkesin önerilerini duymak istiyoruz.

Haberleri kaçırma: @pkxd.universe

Neler yeni ?

Admin kayboldu ve onu bulmamız gerek!- Nerede olduğunu bulmak için kendi Anı Ağacı'nı yetiştir.- Ağaç sana Anı Parçaları verecek! Bu Anı Parçalarını, Etkinlik Mağazasından özel eşyalar satın almak için kullan.- Anı Parçaları ile Admin'in geçmişindeki anıların kilidini açabilirsin.- Aramalara yardımcı olmak için Anı Yarışı'na gir!Hemen oyna! Bu etkinlik sınırlı bir süre için yayında!


Hemen indir (12)

Artık indirmeye hazırsınız PK XD ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.