Pokemon GO Apk İndir – Güncel Sürüm Full

Pokemon GO Apk İndir – Güncel Sürüm Full
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher Niantic Inc
Yayıncı Niantic Inc
Tür Macera Oyunları
Boyut mb
Versiyon 0.235.0
Total installs 100,000,000
Güncelleme Tarihi Nisan 13, 2022
MOD Bilgisi GO Sahte GPS/AntiBan
Android Android Macera Oyunları
4.1 ( 757 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Pokemon GO Apk İndir, oyuncuların farklı Pokémon’larla karşılaşacakları ve Pokédex’i tamamlamak için onu yakalayacakları bir GPS oyunudur. Etkileyici sayıda Pokémon ile, onlarla karşılaşmaktan kesinlikle vazgeçemeyeceksiniz. Aynı zamanda, güç maçları her zaman olacak ve oyuncuları katılmaya teşvik edecek. Pokemon GO Apk İndir deneyimlediğinizde, nihayetinde bir eğitmen olabilecek ve birçok farklı Pokémon türüyle karşılaşma fırsatına sahip olacaksınız.

Ayrıca, bu bir GPS oyunudur, yani bu oyunun düzgün çalışması için bir internet bağlantısına ve GPS’e ihtiyacınız olacak. Bir Pokémon’un görünümünü göreceksiniz ve işiniz onları yakalamak için Pokéball’ları atmak. Şansınıza bağlı olarak, Dratini gibi bazı nadir Pokémonlar bulacaksınız. Pokemon GO Apk yeni versiyonunda oyuncular, Season of Heritage adlı tamamen yeni bir sezona gelecek ve her sezon, oyuncuları deneyimlemeye teşvik edecek farklı özelliklere sahip. Bu sezonki yeni ödüllerin yanı sıra, Stardust Challenge gibi devam eden etkinlikleri de bulacaksınız.


Pokemon GO Apk İndir

Her dönüm noktasına karşılık gelen öğeleri almak için bu Stardust öğelerinden birkaç tane toplamanız gerekecek. Pokemon GO Apk İndir dünyasına girdiğinizde, birçok farklı türe, türe ve yıldıza bölünmüş Pokémon’lardan kesinlikle etkileneceksiniz. Ayrıca farklı Pokémonlar arasında bir karşı özellik özelliği de buluyorsunuz ve bu, karşılaştığınız maçlar için mükemmel. Bu Pokémon’u yakalama yöntemi, onları ekranda ve bir Pokéball’da gördüğünüzde basittir.

Önünüzdeki Pokémon’a doğru uçmak için bu topu kaydırmanız gerekiyor. Aynı zamanda bu işlem bazen ilk deneyimde karmaşık olacaktır. Herhangi bir eğitmenin bu oyunu deneyimlerken isteyeceği bir nokta, yakalayabileceğiniz Pokemon GO Apk çeşitliliğidir. Sayıları oldukça fazla olduğu için yolculuğunuz çok uzun olacak ve her birini yakaladığınızda güncellenmiş Pokédex verilerini görebileceksiniz. Bu nedenle, mümkün olduğunca çok Pokémon güncellemek, eğitmenlerin her zaman hedeflediği bir rüyadır ve farklı savaş türlerinde dövüş yeteneklerini çeşitlendirmelerine yardımcı olur.

Çevrelerindeki dünyayı keşfederken Pokémon’ları keşfeden dünya çapındaki eğitmenlere katılın. Pokémon Go, 1 milyarın üzerinde indirilmiş ve Game Developers Choice Awards tarafından “En İyi Mobil Oyun” ve TechCrunch tarafından “Yılın En İyi Uygulaması” seçilmiş küresel bir oyun sansasyonudur.
_______________

POKÉMON DÜNYASINI KEŞFEDİN: Nerede olursan ol Pokémonları keşfet.
Pokédex’ini tamamlamak için daha fazla Pokémon YAKALA!

Pokémon’unu güçlendirmek ve ona ödüller kazandırmak için en sevdiğin Pokémon ile YOLCULUĞA ÇIK!
Efsanevi GYM savaşlarında (spor salonu savaşlarında) YARIŞ ve…

Raid Battle (Akın savaşları) sırasında güçlü Pokémonları yakalamak için diğer eğitmenlerle TAKIM OL!

Şimdi harekete geçme zamanı — gerçek maceralar seni bekliyor! Let’s GO!

_______________

– Notlar:
Pokémon GO, İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Korece, Portekizce, Rusça, İspanyolca, Tayca, Geleneksel Çince’yi destekler. Oyunda Türkçe dil desteklenmemektedir.
– Bu uygulama ücretsizdir ve oyun içi satın alımlar sunar. Tabletler için değil, akıllı telefonlar için optimize edilmiştir.
– 2 GB veya daha fazla RAM’i olan ve Android 6.0–10.0+ sürümü yüklü Android cihazlarla uyumludur.
– GPS özelliği olmayan cihazlar veya sadece Wi-Fi ağlarına bağlanabilen cihazlar için uyumluluk garanti edilmez.
– Uygulama, uyumlu işletim sistemi sürümleri yüklü olsa bile belirli cihazlarda çalışmayabilir.
– Doğru konum bilgisi elde etmek için bir ağa bağlıyken oynamanız önerilir.
– Uyumluluk şartları herhangi bir zamanda değiştirilebilir.
– Uyumlulukla ilgili daha fazla bilgi edinmek için lütfen PokemonGO.com’u ziyaret edin.
-Bu bilgiler 20 Ekim 2020 tarihi itibariyle günceldir.

Neler yeni ?

Eğitmenler! Pokémon GO'daki yenilikleri aşağıda görebilirsiniz.- Arkadaşlarınız kartpostalınızı sabitlediğinde bildirim alacaksınız- Güçlü Saldırıdan sonraki Hızlı Saldırılarda daha az gecikme yaşayacaksınız- Çeşitli performans iyileştirmeleri, yaşam kalitesi güncellemeleri ve hata düzeltmeleri gerçekleştirdik


Hemen indir (mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.