Rush Rally Origins Apk İndir – Kilitler Açık

Rush Rally Origins Apk İndir – Kilitler Açık
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher Brownmonster Limited
Yayıncı Brownmonster Limited
Tür Yarış
Boyut 122.31 MB
Versiyon 1.31
Güncelleme Tarihi -
MOD Bilgisi Kilitler Açık
Android Android Yarış
( 95 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Rush Rally Origins Apk İndir GERÇEKÇİ YUKARIDAN AŞAĞIYA RALLİ!
Rush Rally Origins, orijinal Rush Rally’deki klasik yukarıdan aşağıya yarış aksiyonunu, Rush Rally 3’ün çok övülen grafikleri ve fiziğiyle birleştirir. Seçilebilir günün saati ve hava koşulları ile dünya çapında 36 yeni ve benzersiz etapta yer alın. Kar, çakıl, kir, çamur ve asfalt gibi birçok zorlu yüzey tipinin üzerinden geçin!

HIZI DENEYİMİ
Daha eğlenceli bir yukarıdan aşağıya yarış deneyimi sunmak için Rush Rally Origins Apk İndir için yüksek düzeyde ayarlanmış, bugüne kadarki en iyi araba dinamiği modellerinden biriyle 60 fps’de yarışın. Farklı yüzey türleri ve birden fazla hava koşulunda kavrama değişimini hissedin.


DÜNYA RALLİ YARIŞI
Bir dizi ralli şampiyonasında yarışın, benzersiz A-B Yarış modumuzda diğerlerine karşı yarışın veya cesaretinizi toplayın ve zamana karşı oyun modlarında zamanınızı iyileştirmeye odaklanın.

Rush Rally Origins Apk İndir

ZİRVEYE ULAŞ
Küresel çevrimiçi lider tablolarını yükseltmek için sahne rekorlarını kırın. Yarış çizgilerinizi dünyanın en iyileriyle karşılaştırmak için 4 farklı araba sınıfındaki hayaletleri indirin. Rush Rally Origins Apk İndir

ARAÇLARINIZI YÜKSELTİN
Klasik Rush Rally apk arabalarından oluşan bir seçkinin kilidini açın ve yükseltin. Sahip olduğunuz her arabayı kendi sürüş tarzınıza göre uyarlamak için basit yükseltme sistemimizi kullanın.

OPTİMİZE KONTROLLER
Hem dokunmatik ekranlar hem de oyun kumandaları ile çalışmak üzere tasarlanmış bir kontrol sistemi, nasıl oynamayı seçerseniz seçin yarışın daha eğlenceli ve tutarlı olmasını sağlar. İhtiyaçlarınıza göre ölçekleme, taşıma ve düğmeleri değiştirme yeteneği dahil.

Android TV Sorumluluk Reddi: Bunu birkaç Android TV cihazında test etmemize rağmen, üretimdeki her Android TV cihazında doğru şekilde çalışacağını garanti edemeyiz. nVidia Shield ve Sony Bravia TV’lerde test edilmiştir

Neler yeni ?

- 2 Yeni Ralli- 5 Ek Araba


Hemen indir ( 122.31 MB)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.