Kum Ekskavatör Simülatör Oyun

Kum Ekskavatör Simülatör Oyun
Uygulama Adı kum ekskavatör simülatör oyun kum ekskavatör simülatör oyun is the most famous version in the kum ekskavatör simülatör oyun series of publisher Imperial Arts Pty Ltd
Yayıncı Imperial Arts Pty Ltd
Tür Puzzle
Boyut 70.99 MB
Versiyon 5.8.9
Total installs n/a
Güncelleme Tarihi 2022-06-16
MOD Bilgisi Reklamsız
Android Android Puzzle
4,0 ( 482 ratings )
Price: $0
Hemen indir
  • Reklamsız

Rate this post

Sand Excavator Simulator Games Apk İndir, bugünkü işiniz için güzel arazi ortamında eğlencelidir, ancak kurtarma kamyonu simülatörü 2019, kurtarma ekskavatör kamyon nakliye uzmanı olarak belirli bir zamanda ağır ekskavatör vincinizle kurtarma görevini tamamlamanız gerektiğinde daha heyecan verici ve ilginçtir. Kariyerinizi 2019 bu büyük inşaat oyununda sürdürmek ve aynı zamanda insanları büyük arazi yükleyici simülatör oyununu kurtarmaya getirmek için ağır ekskavatör ve yükleyiciden tam olarak yararlanmak istiyorsanız, çok yetenekli bir ordu kargo taşıyıcı sürücüsü olmalısınız. ve en iyi ABD kamyon oyunları gibi tarz ve tada çok benzer bir şehir inşaat simülatörü bu güzel offroad’da hayatın hareket etmesini sağlayın.

Doğal afetler ara sıra olur, her zaman kayıplar, etkiler ve hayatta kalanlar da olacaktır. Neden bu aşırı tepe kamyon şoförü simülatörü profesyonelinde yeni off-road sürüş macerasında kurtarma ekskavatör takımı büyük kamyon sürüş simülatörü 2018’in bir parçası olmuyorsunuz ve bu gerçek kamyon simülatörü oyunu 3d’de hayatta kalanlara yardım etmiyorsunuz.
Gördüğünüz gibi, temelde bir römork simülatörü kargo taşıma oyunu 2018, bu yüzden ağır bir Sand Excavator Simulator Games reklamsız hileli römork sürücüsü mani gibi davranmayın, offroad pistlerinde çılgın trafik kamyon sürücüsü 3d’de çok dikkatli olmalısınız, çünkü şansı yüksek bir kamyon şoförü olarak kaza. Römork, ekskavatör, yükleyici ve damper ile yüklenir; Bu römork taşıyıcı kamyon sürüş oyunlarını idare etmek ve şampiyon bir 3D tepe römork park sürücüsü olarak ortaya çıkmak özel beceriler gerektirir.

Sand Excavator Simulator Games Apk İndir

Bu Sand Excavator Simulator Games Apk İndir kargo nakliye simülatöründe dolaşmak ve kurtarma görevlerini tamamlamak için biraz yer ayırmanız gerektiğinden, uygun noktalarda kurtarma kamyonu park etmek bu kamyon simülatörü oyunlarında çok önemlidir. Treyler taşıyıcı ağır inşaat simülatörü, çok deneyimli ve bu vinç yapım oyunlarında durumu iyi idare edebilen kamyoncuyu kurtarma görevine göndermeyi her zaman sağlar. Grand truck simulator 2018, size gerçek bir kurtarma ekibi üyesi olmanızı ve farklı hayatı riske atan kurtarma görevlerini gerçekleştirmenizi sağlar.

Bu offroad euro kamyon şoförü kargo oyununda, kurtarma kamyonunuzla insanları kurtarmaya çalışırken, ekskavatör, yükleyici, damperli kamyon ve römork tüm hızıyla devam ediyor. Zorluk çok büyük, çünkü sadece kendi başınıza olduğunuz ve her geçen dakika çok sayıda zayiat oluyor, bu yüzden bu ABD aşırı sürücü taşıma simülatöründe şarj edin. Sand Excavator Simulator Games Apk çok kolaydır, tek ihtiyacınız olan ağır makineyi nasıl çalıştıracağınızdır. Bu gerçek büyük kamyon sürüş oyunları 2018’de bu üç kontrolü uygun bir şekilde halledebilirseniz, bu kamyon oyununu kıtalararası propective olarak alırsanız, bu oyun Hint kargo römorku sürüşü veya genel olarak güzel Hint kargo kamyonu simülatörü için çok kullanışlı bir araç olabilir.

Özellikleri:
• Mağazanın en iyi ekskavatör oyunlarından biri için harika arazi manzarası.
• Size sunulan FM radyo, ekstrem inşaat oyunları oynarken Wi-Fi’nizle birlikte kullanın.
• Pürüzsüz gerçek kamyon sürüş oyunları kontrolleri.
• Kum ekskavatör ve yükleyicinin kullanımı son derece kolaydır.
• Gerçekçi hava durumu, güneşli gün veya yağmur.
• Ayrıntılı iç mekan.
• Farklı kamera açıları, römork park etmeyi çok daha kolay hale getirir.
• Geri sarma seçeneği sunuldu, böylece tekrar ekskavatör oyununun her yerine gitmek zorunda kalmazsınız.

Neler yeni ?Hemen indir (70.99 MB)

Artık indirmeye hazırsınız kum ekskavatör simülatör oyun ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.