Sniper Zombies Apk İndir – Sınırsız Para Sürüm

Sniper Zombies Apk İndir – Sınırsız Para Sürüm
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher VNG GAME STUDIOS
Yayıncı VNG GAME STUDIOS
Tür Aksiyon
Boyut 13mb
Versiyon 1.56.0
Total installs 10,000,000
Güncelleme Tarihi Nisan 13, 2022
MOD Bilgisi Sınırsız Para
Android Android Aksiyon
4.5 ( 980 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Sınırsız Para
Rate this post

Sniper Zombies Apk İndir oldukça ünlü bir isim olarak bilinir ve güzel atış tarzıyla birçok oyuncu tarafından sevilir. Özellikle keskin nişancı tutkunu olanlar başta olmak üzere birçok oyuncu tarafından oldukça sevilen bir oyun olduğunu söylemek gerekir. Ama nasıl basitçe bir silahla ateş etmek bu kadar çok oyuncuyu cezbedebilir? Ateş etme ve zombilerin mükemmel kombinasyonunun bu oyunu hiç olmadığı kadar dramatik hale getirdiği söylenebilir.

Diğer oyunlar gibi, yaşadığınız şehir de doğası gereği huzurludur, ancak bir gün aniden birçok insan çok garip davranır ve normal insanlar gibi değildir. Görünüşe göre garip bir virüs bulaşmışlar ve yavaş yavaş korkunç zombilere dönüşüyorlar. Bu sizi yoğun bir nişancıya dönüştürdü, çünkü oralarda hâlâ öfkeli olan zombilerle savaşmanın tek yolu bu. Şimdi tüm şehir sadece bir Sniper Zombies Apk İndir ve korkunç bir ıssızlık olduğunda, neyse ki hayatta kalan tek kişi sizsiniz.


Sniper Zombies Apk İndir

Sniper Zombie, onlarla yüzleşmek ve savaşmak gibi savaşlarda sizden çok fazla şey istemeyecek, bunun yerine sadece tek bir yerde kalacaksınız ve yine de onları yok edeceksiniz. Sadece av tüfeğinizi kullanacak ve çok fazla çaba harcamadan onları uzaktan kolayca yeneceksiniz. Uzakta bile, yok etmeye çalıştığınız nesnenin tam konumunu görebilirsiniz. Bununla birlikte, Sniper Zombies Apk , zombileri vurabilmek için iyi gözlem ve yüksek çeviklik konusunda çok fazla deneyim gerektirecektir.

Oyunun sadece bir pozisyonda kalıp zombileri vurmaktan ibaret olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz çünkü oyun bundan çok daha fazlası. Günlük görevlerden ana görev görevlerine kadar deneyimlemeniz için çeşitli görevler alacaksınız. Ve her görev her zaman farklı olacak, bu yüzden oyun size harika bir nişancı olma yeteneğinizde daha fazla meydan okuyabilir ve hiçbir şey yenemez. Yeni çarpıcı oyun, zombi oyunu ve keskin nişancı oyunları muhteşem birleşimi için hazır ol!

VNG Game Studio’dan – birçok başarılı zombi oyununun yazarı – dünyadaki 100 milyondan fazla oyuncu tarafından indirilen birinci şahıs nişancı (FPS). Şimdi Sniper Zombies, bağımlılık yaratan özelliklere, eğlenceli görevlere ve gerçekçi grafiklere sahip!

Bu harika çevrimdışı oyunlar, yumuşak ve basit kontrollerinin tadını çıkarın. Sadece zombi oyunları değil, aynı zamanda keskin nişancı oyunları hayranıysanız, ihtiyacınız olanı elde ettik.

Sniper Zombies Apk İndir çevrimdışı oyun, internet bağlantısı olmadan bu çekim oyunu oynayabilirsiniz. Keskin nişancı silahları 3D’yi ve farklı zombi çeşitlerini keşfedeceğiniz keskin nişancı ve zombi dünyasına hoş geldiniz.

Bu sniper oyunu, seni zombi kıyametinin korkunç dünyasına atıyor. Bölgenizi ve insanları zombilerden korumanız gerekir. Her gün dünyadaki son gününüz olabilir, ihtiyacınız olanı yapın, kendinizi hedefleyin ve hatasız ölüleri avlayın.

Atış oyunları girişinde koru
Çöpçü takımı geri dönüyor ve bir sürü zombi tarafından takip ediliyor. Bazılarını yok etmeniz ve yoldaşlarımızı korumanız gerekir. Ölüler çok yaklaşıyor, insanları öldürmeden onları vur.

Keskin nişancı oyunları – Günlük görev
Her gün yeni bir sniper tüfeği deneyebilir ve farklı görevi tamamlayabilirsiniz. Şu güçlü silahlarla deli zombileri nasıl temizlediğini görelim. Bu zombi oyununda günlük görev için kazanılan ödüller çok değerli, onları her gün kazanma şansını kaçırmayın.

Atış oyunu – Ana görev
Güçlü keskin nişancı tüfeğinizle tüm zombileri ve suçu öldürün, müthiş silahlarınızı açmak veya yükseltmek ve her bölgedeki heyecan verici maceranın tadını çıkarmak için bir görevi tamamladığınızda ödülleri alın.

Ücretsiz Çevrimdışı Oyunlar
Bu keskin nişancı oyunu oynamanız gereken en iyi çevrimdışı oyun 2021. Hiçbir wifi gerekli, istediğiniz zaman zombi ateş edebilirsiniz. Bu Sniper Zombies – Çevrimdışı Oyunlar 2021, telefonunuz veya tabletiniz için harika bir zaman katil oyunu yapar. Ve bu zombi oyun çekim tamamen ücretsiz, 2021 yılında olağanüstü bir keskin nişancı oyunu.

Keskin nişancı oyun özellikleri:
– Çarpıcı gerçekçi 3D grafikler
– Bağımlılık zombi oyun çekim
– Güçlü silahlar – sniper tüfeği, av tüfeği ve daha fazlası. Müthiş silahların kilidini aç ve cephaneye yükselt
– Çok sayıda, sürükleyici ortamlar – büyük şehirden hapishaneye kadar farklı ölü bölgeleri keşfedin
– çevrimdışı oyunlar: Her yerde ve her zaman zombilere ateş eden bu keskin nişancı oyunu her zaman çevrimiçi olmanızı gerektirmez.
– En iyi zombi oyununda yüzlerce görev deneyimi

Hedefleriniz ölü zombiler ve rakibiniz. Hedefe nişan al ve ateş et! Tekrar almak için ikinci bir şansın yok. Nihai 3D keskin nişancı oyununda 1. sessiz suikastçı ol! Vur ve dünyayı kurtar!

Neler yeni ?

Sniper Zombies: Çevrimdışı Atış Oyunları 3D, yepyeni içerikle 1.56.0 sürümünü yayınladı. ŞİMDİ OYNA!- Paskalya Etkinliği: YENİ silah görünümleri ve teçhizatı. Bu etkinlik 17 Nisan'da başlar ve 23 Nisan'da sona erer.- Hatalar düzeltildi


Hemen indir (13mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Daha fazlaVNG GAME STUDIOS

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.