Stick War: Legacy Apk İndir – Full Sürüm

Stick War: Legacy Apk İndir – Full Sürüm
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher Max Games Studios
Yayıncı Max Games Studios
Tür Strateji Oyunları
Boyut 11mb
Versiyon 2022.1.15
Total installs 100,000,000
Güncelleme Tarihi Nisan 11, 2022
MOD Bilgisi Money
Android Android Strateji Oyunları
4.5 ( 145 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Stick War: Legacy Apk İndir, oyuncuların geliştirmek ve yaklaşan düşmanlardan korumak için bir ülkeye sahip olacağı bir oyundur. Krallığı kurmak, birçok kaynak kazanmak ve düşmana saldırmak için strateji seçeceksiniz. Aynı zamanda askeri tiplerdeki çeşitlilik, seçeneklerde de belirli bir çeşitlilik yaratmaktadır. Bu yüzden diğer birçok maçı geçmeniz ve belirli miktarda kaynak biriktirmeniz gerekecek.

Stick War: Legacy’de birliklerinizin görünümünden sıkıldıysanız, onlar için bir görünüm açmayı görmezden gelemezsiniz. Özellikle Undead kaplamasını açabilirsiniz ve askerlerin görünümünde gözle görülür bir değişiklik göreceksiniz. Tamamen etkilenmiş ve savaşa katılmaya hazır olarak gözlerinizin önünde belirecekler. Aynı zamanda yeni eklenen skinler ile ordunuzun eskisinden daha hırslı ve güçlü hale geldiği hissine sahip olacaksınız.


Stick War: Legacy Apk İndir

Yeni görünümlerin kilidini açmanın yanı sıra, bu oyunun Endless Deads modundaki bazı ayarlamaları da göz ardı edemezsiniz. Bu mod artık size uygun olan zorluğu seçmek için üç farklı oyun moduna sahiptir. Aynı zamanda, sürekli olarak size doğru hareket eden zombi lejyonlarıyla savaşmak için ordunuzu kontrol edeceğiniz için bu modun oynanışı tamamen anlaşılabilir. Sayıları oldukça fazladır, bu nedenle yeterli güç ve destek öğeleri hazırlamanız gerekecektir.

Tüm zamanların en popüler ve en yüksek puan alan web oyunlarından biri artık mobile geldi! En büyük, en eğlenceli, zorlu ve bağımlılık yapan çöp adam oyunlarından biri olan Stick War: Legacy Apk İndir oyununu oynayın. Ordunuzu dizilişler halinde kontrol edebilir veya her birimi oynayabilirsiniz; her çöp adam üzerinde tam kontrole sahip olacaksınız. Birimler inşa edin; altın çıkarın; Kılıç Ustası, Mızrakçı, Okçu, Büyücü ve hatta Dev’i oynamayı öğrenin. Düşmanın anıtını yok edin ve tüm Bölgeleri ele geçirin!

Yeni Özellikler:
● Görev Modu: Her Cuma yeni seviyeler kullanıma açılır! – Düzeni korumak kolay olmayacak.
● Birçok ödül içeren Destan tarzı harita
● Normal, Zor ve İmkansız olmak üzere her zorluk seviyesi için Taçların kilidini açın!
● Çok sayıda yeni oyun türü sizi bekliyor: Güneş batmadan önce kazan, Üçlü barikatlı altın, Ölümüne Savaş, Anıta Doğru, Mini Bosslar ve çok daha fazlası! Stick War: Legacy Apk İndir
● Oklar artık tüm birimlere saplanıyor, ayrıca yeni geliştirilmiş kan efektleri ve hasar animasyonları geldi.
● İyileştirilmiş birim dizilişleri ve Amansız Okçuların yay nişangahı.

Ana Özellikler:
● Klasik Sefer – Nizam İmparatorluğunun Doğuşu. Şimdi 6 bonus seviye ile.
● Sonsuz Ölüm zombi hayatta kalma modu! Kaç gece dayanabileceksin?
● Turnuva modu! “Inamorta Tacı” ödülünü kazanmak için düzinelerce Yapay Zeka yarışmacıya karşı savaş!
● Artık tüm karakterler için görünümler var! Her biri özel benzersiz avantaja sahip, güçlü silahların ve zırhların kilidini açın!

Inamorta adlı bir dünyadasın, etrafın kendilerini kavimlerinin teknolojisini geliştirmeye adamış ve hakimiyet için savaşan vahşi kavimlerce kuşatılmış. Her kavim, savunma ve saldırı için kendi benzersiz tarzını geliştirmiş. Eşsiz ustalıklarına tapacak kadar gurur duyuyorlar, silahlarını dine çevirmişler. Her kavim kendi yaşam tarzının tek yol olduğuna inanıyor ve liderlerinin ilahi müdahale olarak isimlendirdiği yöntemle… yani SAVAŞ yoluyla inançlarını diğer kavimlere kabul ettirmeye adanmışlar.

Diğer kavimler “Amansız Okçular”, “Kılıç Ustaları”, “Ölüm Büyücüleri” ve “Keskin Mızraklılar” olarak biliniyor.

Sen “Nizam” denen kavmin liderisin; yolunuz barış ve bilgi yolu; halkın diğerleri gibi silahlarına tapmıyor. Bu sizi çevredeki kavimler için bir hedef yapıyor. Kazanmanın tek yolu ilk saldıran olmak ve seferler boyunca her kavmin teknolojilerini ele geçirmek.

Neler yeni ?

Tüm birimler için Yeni Undead Görünümleri Eklendi!Undead Skins giyerek ölen birimler, Deads olarak geri döner.Kullanıcı kontrollü son vuruş öldürmeler, Ölüler olarak geri döner ve takımınıza dönüşür.Endless Deads'in artık 3 zorluğu var!Yeni ve güncellenmiş görevler!


Hemen indir (11mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.