StoryArt - Insta Story Maker

StoryArt - Insta Story Maker
Uygulama Adı StoryArt - Insta story maker StoryArt - Insta story maker is the most famous version in the StoryArt - Insta story maker series of publisher ryzenrise
Yayıncı ryzenrise
Tür Photography
Boyut 42mb
Versiyon 3.5.9
Total installs 10,000,000
Güncelleme Tarihi Mayıs 13, 2022
MOD Bilgisi Premium Kilitler Açık
Android Android Photography
4.7 ( 751 ratings )
Price: $0
Hemen indir
  • Premium Unlocked: Tüm premium özelliklerin, filtrelerin, çıkartmaların, şablonların kilidi açıldı..

Rate this post

StoryArt Apk İndir, kullanıcıların başta Instagram olmak üzere sosyal ağ platformlarında yayınlamak üzere etkileyici sayıda hikaye oluşturabilecekleri bir uygulamadır. Kolayca erişebileceğiniz birçok heyecan verici özellik ve çeşitli türler bulacaksınız. Aynı zamanda, bu kadar çok sayıda, özelliklerini doğrudan kullanacaksınız. Böylece herkes bu uygulamayı kullanabilir. StoryArt Apk İndir yeni sürümünde, kullanıcılar o yılki Cadılar Bayramı etkinliğine uygun yeni şablonlar ve çıkartmalar bulacaklar.

Bu uygulamanın sağladığı animasyonlu şablonlardaki efektlerle büyülü bir tarzda birçok etkileyici hikaye yaratacaksınız. Aynı zamanda, çıkartmalar, getirdiği eğlence nedeniyle deneyimli düzenleme kullanıcılarının görmezden gelmeyecekleri bir vurgu faktörü olacaktır. İşte size yeni kaynaklar. StoryArt kilitler açık indir geldiğinizde etkileyici bir Instagram hikayesi oluşturmak için mükemmel bir özellik elde edersiniz. Aynı zamanda bu uygulamadaki özelliklerin erişilebilirliği nedeniyle çeşitli kullanıcılar için uygundur.

StoryArt Apk İndir

Ayrıca Instagram’a yüklemek için oluşturduğunuz her hikaye doğru orantıda ve uyumludur. Elbette ürünleriniz bu platforma yüklendiğinde kalite kaybından endişe etmenize gerek kalmayacak. Kullanıcılar bu uygulamanın getirdiği heyecan verici özelliklere erişebilecekler ve bunlardan biri de özelliklerin tamamen makul bir şekilde düzenlenmesi. Spesifik olarak, uygulamanın ana arayüzüne girdiğinizde, bileşenler şablonlar, animasyonlu şablonlar, filtre ve efekt vb. gibi farklı sekmelere ayrılır.

Aynı zamanda, kullanıcılar keşfetme veya toplama özelliği aracılığıyla nihayetinde ihtiyaç duyduklarını bulurlar. StoryArt Apk İndir başlattığınızda kesinlikle ilk özelliği görmezden gelemeyecek ve özellikle uygulamayı yeni deneyimlemeye başlayanlar olmak üzere geniş bir kullanıcı kitlesine yardımcı olacaksınız. Spesifik olarak, şablonlar özelliği önceden tasarlanmıştır ve uygun gördüğünüzü seçmeniz gerekir. Ardından, memnun olduğunuz bir fotoğrafı uygulamaya koyacak ve bazı renk ve efekt ayarlarından geçmesine izin vereceksiniz.

Sadece birkaç saniye içinde ürününüz doğar. Bir resim düzenleme uygulamasına ulaştığınızda, bu uygulamanın sağladığı filtreler ilginizi çekecektir. Spesifik olarak, çeşitli renkli filtreler bulabileceksiniz ve keşfederken renk illüstrasyonunun bazı yönlerini göreceksiniz. Doğru seçimleri yapmak için bir renk tabanı elde edeceksiniz ve bu uygulamanın sunduğu filtrelerin sayısından etkileneceksiniz. Her özellik, keşfetmek için zaman harcayacağınız etkileyici miktarda kaynağa sahiptir.

Neler yeni ?

- Birden çok çarpıcı şablon eklendi.- Hata düzeltmeleri.


Hemen indir (42mb)

Artık indirmeye hazırsınız StoryArt - Insta story maker ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.