The Superhero League

The Superhero League
Uygulama Adı The Superhero League The Superhero League is the most famous version in the The Superhero League series of publisher Lion Studios
Yayıncı Lion Studios
Tür Puzzle
Boyut 62.4 MB
Versiyon 1.24
Total installs n/a
Güncelleme Tarihi 2022-06-05
MOD Bilgisi Reklamsız
Android Android Puzzle
4,3 ( 542 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

The Superhero League Apk İndir Büyük güç çok eğlenceli geliyor! Bir süper kahramanın güçleriyle ölümcül düşmanları alt edin. Yolunuza çıkmaya çalışan rakipleri kaldırın, yakın, dondurun. Adaleti sağlamaktan kimse sizi alıkoyamaz. Kahramanlardan oluşan ekibin günü kurtarmak için burada.

Eşsiz yeteneklerle zorlu bulmacaları çözün. Her seviye, yeteneklerinizi en üst düzeye çıkarmak için dikkatlice tasarlanmıştır. Kontrol, ateş, rüzgar, buz, hız ve çok daha fazlasının güçlerini kullanır! En sevdiğiniz kahramanlar olabilirsiniz. Düşmanlar bir süper güç savaşına silah getiriyor! Hiç şansları yok! Bu, yeni bir bulmaca deneyimi türüdür. Güç senin ellerinde.


The Superhero League Apk İndir

Oyun özellikleri:

1. Hepsini yok edin ve dünyayı kurtarın!
Süper lig dünyayı kurtarmak için kuruldu. Kötü adamları uzak tutmak için yeteneklerinizi, ölümcül doğruluğunuzu ve hassasiyetinizi kullanın! Bir casus, ajan, zombi, oduncu, uzaylı veya kötü bir deha olsun, hepsi dünyayı ele geçirmek için buradalar ve sadece bir SÜPER onları alt edip dünyayı kurtarabilir.

2. Destansı Görevlerin ve yeni karakterlerin kilidini açın
Hızlı zekanız ve büyük beyninizle çözmeniz için çok fazla düşman ve seviye. Yeni seviyelere yepyeni bir soluk getirmek için yeni özel yeteneklere sahip yeni karakterlerin kilidini açın. Ne kadar akıllısın? Tüm bulmacaları çözebilir misin?

3. Yeni Zorluklar Bekliyor
Yeni seviyeler, yeni karakterler, gizli görevler. The Superhero League Apk İndir ile yapabileceğiniz çok şey var. Tek yapmanız gereken ekibin bir parçası olmak.

4. İlgi çekici Fizik bilinmezliği
Tüm bulmacaları sadece en zeki ve en hızlı çözebilir! Bunu başarmak için doğruluktan daha fazlasına The Superhero League Apk İndir ihtiyacınız olacak. Hız, zamanlama, zeka ve sabır, nihai kahraman olmak için ihtiyaç duyacağınız şeylerdir. Her seviyede üç yıldız alabilir misin?

5. Kahramana Karşı Kötü Adam
Oradaki en iyi misin? Kötüleri yenmek ve dünyayı kurtarmak için kahramanlara yardım edin! Yeni işe alımlar yapılacak. Her şey senin kontrol etmen için.

6. Müthiş güçler kullanın
Phoenix gibi yanıyor musun? Void gibi zamanı manipüle edebilir misin? Düşmanları dondurarak gitmesine izin verin. Bu, oynayabileceğiniz en eşsiz bulmaca deneyimidir.

The Superhero League Apk İndir katılmaya hazır mısınız?
Nişan al, ateş et, kahramanların kötüleri yenmesine ve dünyayı kurtarmasına yardım et!

Herhangi bir geri bildiriminiz varsa, bir seviyeyi geçmek için yardıma ihtiyacınız varsa veya oyunda görmek istediğiniz harika fikirleriniz varsa https://lionstudios.cc/contact-us/ adresini ziyaret edin!

Size Bay Bullet, Happy Glass, Ink Inc ve Love Balls’u getiren Stüdyodan!

Diğer Ödüllü oyunlarımız hakkında haberler ve güncellemeler almak için bizi takip edin;
https://lionstudios.cc/
Facebook.com/LionStudios.cc
Instagram.com/LionStudioscc
Twitter.com/LionStudiosCC
Youtube.com/c/LionStudiosCC

Neler yeni ?Hemen indir (62.4 MB)

Artık indirmeye hazırsınız The Superhero League ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Daha fazlaLion Studios

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.