The Walking Dead Survivors Apk İndir – Sınırsız Para

The Walking Dead Survivors Apk İndir – Sınırsız Para
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher Galaxy Play Technology Limited
Yayıncı Galaxy Play Technology Limited
Tür Strateji Oyunları
Boyut mb
Versiyon 3.3.0
Total installs 10,000,000
Güncelleme Tarihi Mayıs 22, 2022
MOD Bilgisi Sınırsız Para
Android Android Strateji Oyunları
4.4 ( 627 ratings )
Price: $0
Hemen indir
  • No ads

Rate this post

The Walking Dead Survivors Apk İndir Hem yaşayanlara hem de ölülere karşı hayatta kalmak için şehrinizin savunmasını yükseltin ve geliştirin. The Walking Dead dünyasını keşfedin ve hafızalara kazınmış Negan, Rick ve bunun gibi çok daha fazla çizgi roman karakterlerini toplayın.

The Walking Dead’in zorlu dünyasında hayatta kalmak için savaşın. Burada, dünyanın her yerinden diğer oyuncularla karşılaşacağınız için vereceğiniz her karar önemlidir. Hakimiyet için mi savaşacaksınız yoksa iş birliği yapıp ittifaklar mı kuracaksınız? Seçim sizin


The Walking Dead Survivors Apk İndir

Oyun Özellikleri:

Resmi Oyun – The Walking Dead Survivors Apk İndir, Skybound Entertainment’ın The Walking Dead çizgi roman serisine dayanan resmi lisanslı bir oyundur. The Walking Dead: Survivors dünyasında Rick, Michonne, Negan, Glenn ve bunun gibi çok daha fazla hafızalara kazınmış karakterleri toplayacaksınız.

Strateji – The Walking Dead: Survivors hileli apk her karar önemlidir ve tereddüt edecek zaman yoktur. Savunmanızı geliştirip ittifaklar oluşturmaya mı odaklanacaksınız, yoksa ordunuzu büyütecek, risk alacak ve bölgeyi zorla mı fethedeceksiniz?

Kule Savunması – Yerleşiminiz sürekli saldıran aylakların tehdidi altında ve onları savuşturmak size kalmış. Aylakları uzak tutmak için savunmanızı güçlendirip engeller yerleştirerek, binalar inşa ederek, yeni Kurtulanları toplayıp onların özel becerilerini kullanarak zafere giden stratejinizi oluşturun.

Sosyal Oyun – Aylaklar endişelerinizin en küçüğüdür. The Walking Dead Survivors Apk İndir dünyasında dünyanın her yerinden diğer oyuncularla karşılaşacaksınız. Müttefiklerinizi ve düşmanlarınızı seçmek size kalmış. Kime güvendiğinize dikkat edin! Bölgenizi genişletmek ve Negan’a karşı savaşa hazırlanmak için Klanlar oluşturun ve bölge genelinde çeşitli klan binaları inşa edin!

Keşif – The Walking Dead: Survivors apk, sizlere keşfedilecek tonlarca önemli yer, karakter, öğe ve kaynak içeren geniş bir bölge haritası sunuyor. Çevrenizi tanımak, hayatta kalmanızda büyük rol oynayacaktır. Haritadaki önemli binaların yerini keşfedin ve kontrolleri için diğer klanlarla rekabet edin.

Facebook Sayfamız: https://www.facebook.com/TheWalkingDeadSurvivorsFanpage

E-posta ile Bize Ulaşın:
twdsupport@elex.com

Neler yeni ?

1. Savaşta Hayatta Kalanlar
2. Hayatta Kalma Masalları
3. Fısıltılar: Fısıldayan Patronlar
4. Hayatta Kalanları 7 Yıldız ve Sv.120'ye yükseltin
5. Sezon 4 Radyodan Kurtulanlar Eklendi
6. Hayvan Sıralaması ve Unvanları Eklendi
7. Gelişmiş Hayatta Kalma Parçaları elde etmenin yolları eklendi (4. Sezonun başlangıcından sonra)


Hemen indir (mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.