ToonArt: Karikatür Oluşturma

ToonArt: Karikatür Oluşturma
Uygulama Adı ToonArt: Karikatür Oluşturma ToonArt: Karikatür Oluşturma is the most famous version in the ToonArt: Karikatür Oluşturma series of publisher Lyrebird Studios
Yayıncı Lyrebird Studios
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 35.11 MB
Versiyon 1.0.20
Total installs 10,000,000
Güncelleme Tarihi Mart 29, 2022
MOD Bilgisi Kilitler Açık
Android Android Fotoğrafçılık
4.2 ( 243 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

ToonArt Apk İndir herhangi bir resmi karikatürize bir görünüme dönüştürmek için birçok kullanışlı hususiyet bulabileceğiniz bir fotoğraf düzen uygulamasıdır. Kullanabileceğiniz şablon sayısı çok çeşitlidir ve potansiyellerini keşfetmek için vakit harcayacaksınız. Aynı zamanda, fotoğrafı daha güzel hale getirmek için birtakım lüzumsuz unsurlar da ortadan kalkabilir. Resim düzen uygulamalarını kullanmayı seven biriyseniz, ToonArt indir mutlaka görmezden gelemezsiniz.

Özelliği basittir ve herhangi bir fotoğrafı süratli bir biçimde hareketli resimlere dönüştürebilir. Böylece, ancak birkaç rahat adımla, kendinize doygunluk edici fotoğraflar çekebileceksiniz. Ayrıca uygulamanın iyi mi düzenlenebileceğine dair muhtelif örnekler de göreceksiniz. ToonArt apk temel özelliklerini öğrendikten sonrasında, uygulamanın sağlamış olduğu şablonlarla deneyiminize başlayacaksınız. Size birçok etkisinde bırakan ürün gösterecek ve üstüne tıkladığınızda ürünü ve özgün görüntüsünü göreceksiniz.

ToonArt Apk İndir

Bundan sonrasında kullanmaya başlayacaksınız ve iki yöntemden birini seçeceksiniz: galerinizden bir resim seçin yada bir selfie kullanın. Çoğu durumda, çoğu zaman evvelinde hazırlanmış güzel fotoğrafları kullanırlar. ToonArt Apk İndir kullanıcılar, birtakım şablonların haiz olduğu özgün görüntüden değişik bir arka plana haiz olacağını ayrım edecekler. Böylece tam renkli olarak birçok değişik türde imaj oluşturabileceğiniz söylenebilir. İlk renk çoğu zaman herhangi bir özgün imaj öğesine en yakın olacak ve yalnızca yüz ve ana karakter dönüştürülecek.

Aynı zamanda, ikincisi çoğu zaman resminize yeni renkler ekler ve onu tamamen değişik kılar. ToonArt Apk İndir resminize renk şablonları uyguladığınızda, ayarlamanız için birkaç seçenek daha görünecektir. Bu sizin karikatür yüz çiziminiz olabilir ve en sevdiğiniz yüzü seçebileceksiniz. İkinci tip, dilediğiniz rengi ve tasarımı seçmektir. Aynı zamanda bu iki eleman filtre olarak kullanılır bundan dolayı yeni bir efekt seçtiğinizde görüntünüzde bir değişim olacaktır.

ToonArt karikatür fotoğraf düzenleyici, tek dokunuşla kendinizi çizmek ve dijital sanat yaratmak için en iyi fotoğraf uygulamasıdır. Yapay zeka destekli ToonArt Apk İndir karikatür fotoğraf düzenleme size avatar, anime ve çizgi film gibi fotoğraf düzenleme seçenekleri sunar ve vektör sanatınızı tüm sosyal medya platformlarında gösterebilirsiniz. Bu toon oluşturucuya sahip olduktan sonra resimleri düzenlemek veya videoyu düzenlemek için başka bir uygulamaya ihtiyacınız yoktur. ToonArt, karikatür oluşturma, anime filtresi, portre modu ve çizgi film videosu sunan en iyi fotoğraf uygulamalarından biridir. Selfie kameranızı kullanın ve bu çizgi film yapımcısı ile fotoğrafınızı canlandırın!

Son moda video düzenleyici, animasyon yapımcısı, kolaj oluşturucu ve hatta harika bir emoji oluşturucu olarak kullanılabilir. Fotoğraf galerinizden en iyi resimlerinizi seçin ve portre yapay zeka teknolojisi ile kendinizi özgürce çizin. Sanatınızı İnstagram veya Facebook ve Snapchat gibi tüm sosyal medya platformlarında paylaşabilirsiniz. Karikatür filtreleri ile en sevdiğiniz Disney veya Pixar karakteri olup ve Snapchat’te çizgi roman yapımcısıyla toon me selfie’nizi gösterdiğinizi hayal edin.

Karikatür Video Düzenleyici ve Resim Düzenleyici:
İnanılmaz çizgi film selfie’si oluşturmak için çizgi film aracına tüm resmi içerir! Fotoğraf galerinizden veya selfie kameranızdan harika bir resim seçin ve birçok montaj fotoğraf filtresi ve anime filtresinden kendinizi çizin. Yeni özellik, bir video düzenleyici ve animasyon seçeneği içerir. Resminizi karikatürize etmek ve avatar yapmak için dijital video ve vektör sanat fotoğraf çizimini kullanan yapay zekadan faydalanın. Şimdi resimlerinizi çizgi romanlara dönüştürerek anime sanatı yapın ve video düzenleyici ile Whatsapp ve TikTok gibi sosyal medya platformlarında profil resmi veya video paylaşın

Yağlı Boya ve Eskiz Filtreleri ve Fotoğraftan Eskiz Seçenekleri
ToonArt sanat editörü, resimlerinizi hareketli resimler ve eskiz efektleri kullanarak sanatsal tablolara dönüştürür. Bu karikatür fotoğraf düzenleyicide, zanaatkar eskiz ve fotoğraf çizimine ek olarak çizgi film efektleri de bulabilirsiniz.

Çizgi Film ve Karakter Oluşturucu
Harika çizgi film resimleri nasıl yaratırsınız? Cevap kesinlikle ToonArt! ToonArt karikatür ugulamasına sahip olduğunuzda, emoji çıkartmaları ve anime oluşturmak için başka herhangi bir fotoğraf düzenleyici uygulamasına ihtiyacınız yoktur. Karikatürize etmek için fotoğraf galerinizden bir resim seçin. Muhteşem bir profil resmi elde etmek için yağlı boya filtrelerini ve fotoğraf efektlerini keşfedin. Kendinizi en sevdiğiniz animasyon karakteri olarak görmek için toon me sanat filtreleriyle eğlenin. Resimleri rötuşlamak için eskiz efekti ve yağlı boya sanat filtreleri gibi resim ve fotoğraf filtreleri mevcuttur. Avatar filtre uygulaması sayesinde fotoğraf birkaç saniyede karikatür, manga veya bir çizgi romana dönüşür. Emoji ve neon spirallerle karikatür fotoğraf düzenleme uygulamasını tamamlayın. İnstagram, Facebook ya da Twitter’da harika çizgi film karakteri resimlerinizi paylaşın.

Selfie Kamera Efektleri:
ToonArt, selfie kamera filtreleri sağlayan en iyi fotograf düzenleyici! Bu yüz uygulamasıyla resminizi rötuşlamak için harika bir fotoğraf çekimi yapın! Avatar oluşturucu ile kusursuz bir çizgi film yüzüne sahip olacak özçekimlerinizi ayarlayın.

Profil Resmi Oluşturucu ve Karikatür Fotoğraf Düzenleyicisi:
ToonArt avatar yaratıcısı ve emoji oluşturucu ile anime profil resimleri oluşturmak için bir selfie çekin. Karikatür fotoğraf düzenleyici daha fazla eğlence getirmek için eskiz efektleri ve mükemmel arka planlar ekleyebilirsiniz. Resim düzenleme ve çizgi film videosu için çizgi film portre editörü kullanın

Fotoğraf Efektleri
İnanılmaz efektler kullanarak yaratıcılığınızı ortaya çıkarın. Saniyeler içinde Photoshop efekti yaratın. Ya arka planı bulanıklaştırın ya da muhteşem bir anime arka plan görüntüsü ile değiştirin!


Hemen indir ( 35.11 MB)

Artık indirmeye hazırsınız ToonArt: Karikatür Oluşturma ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.