WarStrike Apk İndir – Sınırsız Para Modu

WarStrike Apk İndir – Sınırsız Para Modu
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher Game Fair Studio
Yayıncı Game Fair Studio
Tür Macera Oyunları
Boyut 18mb
Versiyon 0.1.19
Total installs 500,000
Güncelleme Tarihi Nisan 18, 2022
MOD Bilgisi Sınırsız Para
Android Android Macera Oyunları
3.2 ( 316 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

WarStrike Apk İndir gelirken, ülkeyi korumak ve terör örgütlerini engellemek için yapılan yolculuğa katılan bir asker rolünü oynayacaksınız. Karakter oluşturma, size çok gerçekçi bir deneyim sunmak için çekici pürüzsüz oyun ile gerçekçi bir şekilde tasarlanmıştır. İstediğiniz kahraman olarak oynamayı seçebilirsiniz ve her kahramanın benzersiz dövüş becerileri vardır.

Muazzam silah cephaneliği, dikkat çekici bir görünüm ve çekici bir silahlı çatışmadan yayılan duman ve bombalar gibi gerçekçi oyun efektleriyle tasarlanmıştır. Ayrıca kostüm sistemi ve oyun çalışmaları, heyecan verici deneyimler yaşatmak için son derece keskin 3D grafiklerle titiz detaylarla tasarlandı.

WarStrike Apk İndir

Karakteri canlandırmak ve karakterinizi yaratmak da çok önemli; kostüm ve silah sistemi, çeşitli havalı silahlar ve detaylı silahlarla sağlanır. WarStrike Apk başlarken, bir grup güçlü düşmanla karşı karşıya kalacak, rakiplerinizi vurmak için takım arkadaşlarınızla silahları toplayacak ve silahlarınızı yükseltmek için çok fazla kaynak toplayacak, gerçek bir korku eylemi sahnesinde yaşayacaksınız. Ödün vermeyen silah savaşları, sürekli hareket eden silah kazançları, gerilim gizlemek, geri ateş etmek ve genel kazanan olmak için gerilim anları boyunca rakipleri yok eder.

Savaş durmadı; rakibiniz sizi yok etmek için uzakta saklanıyor; Dövüş yeteneğinizi artırmak ve düşmanı daha hızlı yok etmek için birçok iyi silah toplama konusunda dikkatli olmanız gerekir. Arama, saklanma, cephane yükleme, silahları yükseltme, ateşe karşılık verme gibi yoğun, kanlı savaşlar, WarStrike Apk rakibi yok etme görevini yerine getiriyor.

WarStrike Apk

WarStrike Apk İndir birçok çekici seviyesi var; her seviye, süreç boyunca sorunsuz bir şekilde ayrı bir hikayedir; düşmanı bulmak ve yok etmek, savaşın geri kalanında gelir kaynakları için hayatta kalmak ve silahları yükseltmek için ödüller almak için birçok yöne hızlıca kaydırmanız gerekiyor. Rol yapma oyunları çekiciliğini hiçbir zaman kaybetmedi, ancak giderek daha fazla oyuncuyu, özellikle de rol yapma oyunlarını çekiyorlar.

Dünya çapında arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz yoğun savaşlarla gerçek bir asker olmanın nasıl bir şey olduğunu deneyimleyin. Becerilerinizi geliştirmek için birçok ödül ve kaynak kazanın, savaşta size yardımcı olacak güçlü silahlarla kendinizi donatın, size daha önce hiç olmadığı kadar heyecan ve heyecan duygusu yaşatın.

Neler yeni ?

Geliştirilmiş Oyun OynamaBazı hatalar düzeltildi.


Hemen indir (18mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.