Wing Fighter

Wing Fighter
Uygulama Adı Wing Fighter Wing Fighter is the most famous version in the Wing Fighter series of publisher MINIGAME ENTERTAINMENT LIMITED
Yayıncı
Tür Arcade
Boyut 50.32 MB
Versiyon 1.7.16
Total installs 1,000,000
Güncelleme Tarihi Mart 17, 2022
MOD Bilgisi Modify advertising gain rewards, a large daily task point.
Android Android Arcade
4.4 ( 776 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Wing Fighter Apk İndir Bu, dövüş oyunlarını, bilhassa de havada gerçekleşen savaşları seven oyuncuların “cenneti” olacak. Wing Fighter, klasik ve eşit derecede cazibeli hava savaşlarının gerçekleştiği yer olarak kabul edilir. Bu oyundaki her tasarım, savaşları en realist biçimde yaşayabilmeniz için 3D olarak yapılmıştır. Özelleştirilebilir hava muharebe araçlarına ek olarak, oyuncular muharebeye katılmak için muhtelif silahlarla donatılmalıdır. Savaş başlamadan ilkin kendinizi en iyi eşyalarla donatın. Wing Fighter apk yüzlerce klasik savaşla karşılaşacaksınız ve değişik deneyimler sunabilir.

Düşmanın tayyare filosunu en kısa müddette yenebilecek ve kendi gücünüzü daha azca kullanabilecek harika stratejiler geliştirin. Birçok sıkıntılı savaştan geçen oyuncular, arkalarındaki patronlara meydan okumak için ehil deneyime ve güce sahip. Mükemmel savaşçı olarak güç kazanırken her ölçüde patronlara meydan okuyun. O zaman, oyuncuların bütün Wing Fighter Apk İndir mücadeleye katılmalarına ve bir çok görevde kendilerine hususi zaferler getirmelerine izin verilir.


Wing Fighter Apk İndir

Sadece bu da değil, Wing Fighter indir düzen sayısı devamlı güncelleniyor, bu nedenle edinim yaşamakta özgürsünüz. Kazanan neticelerle eski mücadeledeki görevleri geçtiğinizde daha çok yeni seviyenin kilidini açmanıza izin verilir. İster büyük talep eder minik bir harpte olsun, kısmen silahların desteği yardımıyla zaferini kabul etmeliyiz. Bu nedenle silahların, bilhassa yardımcı yada koruyucu ekipmanların hazırlanmasını dikkatsizlik etmemelisiniz. Lütfen cephaneliğinizi zenginleştirmek için elinizden gelen her şeyi yapın, hiç bir harpte noksan olmadığından güvenilir olun.

Her savaştan sonrasında bilhassa zırh yada yardımcı uçakları olmak suretiyle her yere dağılmış eşyaları toplayın ve hatta topladığınız eşyalarla tabanca bile yapabilirsiniz. Kabul etmek icap eder ki, bu oyuna katılan savaşçıların tamamı yadsınamayacak büyük bir güç getiriyor. Bu, oyuncuların birçok değişik ağır sıkletle yüzleşmesi gerektiği anlama gelir ve bu nedenle ordunuzun enerjisini korumak için birçok iyi strateji bulmalısınız. Her strateji, seviyeler vasıtasıyla hazzı olarak değiştirilebilir; size değişik dövüş deneyimleri yaşatacak birçok strateji oluşturulur.

Şiddetli savaşlar, harika duygular, ani saldırılar ve yenilgiler… Tüm saldırılar seri ve akıcı bir şekilde Wing Fighter Apk İndir seni bekliyor! Hemen gel ve sen de deneyimle! Üçünden birini rastgele seçebileceğin yükseltme işlevi sayesinde, savaş uçaklarının saldırı yöntemlerini savaş esnasında dilediğin gibi eşleştir ve kombinasyon yap. Kendi Saldırı Ekipmanını Kendin Yap özelliği ile çok daha harika bir savaş duygusu yaşa!

Oyun özellikleri
1. Çeşitli saldırı kombinasyonları;
2. Çeşitli silah saldırı yöntemleri;
3. Harika ölüm efektleri
4. Süper havalı BOSS’lar
5. Üç yetenek büyümesinden rastgele birini seçme

Neler yeni ?

Oyun içi posta sistemi ekleyin;Fighter becerileri önizlemesini ekleyin;Genel optimizasyon ve onarımlar.


Hemen indir ( 50.32 MB)

Artık indirmeye hazırsınız Wing Fighter ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.