Zombie Tsunami

Zombie Tsunami
Uygulama Adı Zombie Tsunami Zombie Tsunami is the most famous version in the Zombie Tsunami series of publisher Mobigame S A R L
Yayıncı Mobigame S A R L
Tür Arcade
Boyut 70.64 MBmb
Versiyon 4.5.103
Güncelleme Tarihi -
MOD Bilgisi Sınırsız Para
Android Android Arcade
4,4 ( 927 ratings )
Price: $0
Hemen indir
  • Sınırsız Para


2.3/5 - (3 votes)

Çok sayıda nakit ve elmas istiyorsanız, Zombi Tsunami MOD APK’sını (Sınırsız Altın/Elmas) indirin. Bu nedenle, yumurtaların kilidini kolayca açabilecek ve zombilerinizi geliştirebileceksiniz.

Zombi video oyunları genellikle bir felaketten önce insanın hayatta kalmasına dikkat çeker ve katılımcının kaçmasını, bir üs inşa etmesini ve hatta tüm zombileri keşfetmesini ve öldürmesini gerektirir. Ancak, eğlence yayıncılarının zombiler için fazla “haksız” olup olmadığına hiç şaşırdınız mı? Bu soruyu yanıtlamak için yazar Mobigame S.A.R.L. Zombie Tsunami’yi başlattı. Bu rekreasyonda, zombiler gibi varsaymak için çalışmalısınız (gerçekte onlar düşünemiyor gibi görünüyorlar).


Mesela Zombie Tsunami, sporun zirvesine kadar koşacağınız anlamına gelen sonsuz bir koşu eğlencesidir. Yapmanız gereken tek şey, ekranın herhangi bir yerine dokunarak engellerden uzak durmak veya derin boşlukta süzülmek kadar zombileri yönetmek. Kulağa basit geliyor, ancak rekreasyon, katılımcı için çok sayıda bomba ve delik tasarlarken, kaybedebilmeniz için çok sayıda yetenek ve refleks gerektiriyor. Tek bir hata, basitçe inşa ettiğiniz tüm zombi ordunuzu doğrudan öldürebileceksiniz.

Sokakta çığlık atan bireyler en basit hedeflerdir. Değilse, ekstra zombiler elde etmek için araçları yok etmelisiniz. Araba ne kadar büyükse, o kadar fazla zombi istersiniz ve o kadar fazla yersiniz. Bunlar kucaklar:

Otobüs: 8 zombi iste, 2 beyin kazanabileceksin.
Tank: 12 zombi iste, 3 beyin kazanabileceksin.
Uçak: 16 zombi iste, 4 beyin kazanabileceksin.
Çöp Kovası: 2 zombi iste, bir akıl veya altın para kazanabileceksin.
Otomotiv: 4 zombi iste, 1 zihin kazanabileceksin.

Ayrıca, Zombie Tsunami’ye katılırken yumurta alışverişi yaparak bazı evcil hayvanları yükseltebileceksiniz. Fazladan altın kazanmanız için yardım sağlayabilir veya sizin için fazladan kişilere karar verebilirler. Normal’den Efsanevi’ye kadar aralıklara ayrılırlar.

Kısa bir süre içerisinde kullanmanız gereken yetenekler, arabayı durdurmanıza ve yok etmenize yardımcı oluyor.

GiantZ: Tüm zombi muazzam bir zombiye dönüşür ve lazer gözüyle hepsini yok eder. Lazerleri, daha büyük zararlarla bir dizi ışını yakmak için geliştirebilirsiniz.
Tsunami: Bu muhtemelen en etkili yetenektir. Zombiler bir tsunami çağırır, ardından üzerine biner ve her şeyi mahveder. Bu durumda, tamamen ölümsüzsünüz. Tsunamiyi mümkün olduğu kadar aşırı seviyede tutmak için ekrana sürekli basın.
Ninja: Zombileriniz, her şeyi düşürebilecek bir katana ile bir ninjaya dönüşüyor. Ekrana çift tıklayarak ninjayı iki kez sıçrayarak yönetebilirsiniz.
Altın: Zombiler, hepsini toplamak için altın paraya dönüştürme gücüyle birlikte altına dönüşürler, ancak yine de deliklerden düşerlerse ölürler.
Oyun kurucu: Zombiler tüm risklere karşı dayanıklıdır, ancak Altın gibi derin deliklerden korkarlar.
Balon: Arabalardan veya sokağın altındaki derin çukurlardan kaçınarak, otobanların üzerinde uçan zombilerinize yardım edin.
U.F.O: Her zaman sizin için zombi çeşitliliğini artırın.
Ejderha: Ejderha belirli bir zaman aralığında uçabilir, ejderha için süzülmek için sürekli olarak basmak en iyisidir. İlk aşamada, bombayı vurduğunuzda ejderha zarar vermeye devam ediyor, ancak onu onarmak için geliştirebileceksiniz.

Ek olarak iki farklı ekleme vardır:

Mecha: Kolunda fark edilen bir bıçağı olan bir robottur ve yolda her şeyi doğrar.
RiderZ: Talent’in kilidini açmak için aşırı bir aşama gerekiyor. Zombiler, otomobil yarışını sürecek ve ne yazık ki açılışa düşerse tırmanabilir. Siz gelişirken onlar yenilmez hale gelir.

Neler yeni ?Hemen indir (70.64 MBmb)

Artık indirmeye hazırsınız Zombie Tsunami ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
2.3/5 - (3 votes)

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.